14.03.2017 15:06

„Bo ja tańczyć chcę” w metalowej wersji

Czy ten kawałek w ogóle nadaje się do słuchania w takiej interpretacji? Sprawdźcie na własne uszy!

„Bo ja tańczyć chcę” w metalowej wersji
foto: kadr z wideo

Wiadomo jak to bywa z tańcem - starasz się wyginać śmiało ciało, ale nie zawsze wychodzi to zgrabnie. Nie każdy jest stworzony do piruetów i nawet najlepszy nauczyciel tańca nie jest w stanie w niczym Ci pomóc.

O takich właśnie ludziach jest dyskotekowy hicior Long & Junior (brawa za nazwę kapeli). „Bo ja tańczyć chcę” to jeden z tych numerów, gdzie zdesperowany wokalista opowiada o swoich potknięciach na parkiecie, a gdy już śmieje się z Ciebie dziewczyna, to tragedia gwarantowana.

Oczywiście metalowcom nie wypada słuchać takich lekkich i nieskomplikowanych kompozycji - czy jednak metalowy cover zdoła uratować ten utwór? YouTuber odpowiedzialny za kanał Na Metalowo postanowił odpowiedzieć na to pytanie:

Jak widać dyskoteka stanęła w płomieniach, a utwór zmienił się nie do poznania. Zapewne młodzież bawiąca się przy disco polo kręciłaby nosem słysząc taką wersję, ale z drugiej strony może też taki cover przekonałaby ich do mocniejszych brzmień.

Jeżeli chcecie posłuchać innych przeróbek hitów disco polo to wybór jest naprawdę spory - YouTuber przerobił również „Bierz co chcesz” Shazzy i „Jesteś szalona” formacji Boys czy „Bania u Cygana”.

Jak oceniacie „Bo ja tańczyć chcę” w metalowej wersji?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele