Bob Dylan i Neil Young wystąpili na jednej scenie po raz pierwszy od 25 lat

15.07.2019 12:48
Bob Dylan i Neil Young wystąpili na jednej scenie po raz pierwszy od 25 lat Fot. . kadr z filmu Netflix "Rolling Thunder Revue: Opowieść o Bobie Dylanie od Martina Scorsese"/ kadr z Youtube: Sneak Peek - Neil Young on The Big Interview

Dwie legendy muzyki spotkały się na jednej scenie i wykonały popularną piosenkę. Neil i Bob wystąpili na jednej scenie pierwszy raz od 25 lat.

Bob Dylan ma już 78 lat to nadal jest czynnym muzykiem, który nie dość, że wydaje kolejne krążki to również koncertuje. Podczas ostatniego występu, który miał miejsce w Irlandii, do artysty dołączył Neil Young. Fani nie kryli zaskoczenia, artyści ostatni raz wystąpili wspólnie w 1994 roku w Nowym Jorku.

Neil Young i Bob Dylan na jednej scenie pierwszy raz od 25 lat

W niedzielę, 14 lipca 2019 roku, dwie legendy spotkały się na jednej scenie. Muzycy wspólnie wykonali piosenkę "Will The Circle Be Unbroken", którą Bob Dylan nagrał z The Band w 1967 roku. Utwór został wydany w 2014 roku na albumie "The Bootleg Series Vol. 11: The Basement Tapes Complete".

Przeczytaj także

To nie pierwszy raz kiedy Dylan i Young wykonali tę piosenkę wspólnie. Już w 1975 roku w Kezar Stadium w San Francisco publiczność mogła usłyszeć muzyków w tym repertuarze. Fani twórczości Boba Dylana mogą obejrzeć film o artyście, który pojawił się na Netflix. Produkcja zatytułowana "Rolling Thunder Revue: Opowieść o Bobie Dylanie od Martina Scorsese" przedstawia zapiski z koncertów i wywiady z artystami, z którymi muzyk współpracował.

Zobacz także: Bob Dylan przerwał koncert, bo nie chce, żeby fani robili mu zdjęcia

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.