„Bohemian Rhapsody” w samochodzie?

Magda Słomka
20.03.2015 13:57
„Bohemian Rhapsody” w samochodzie? Fot. kadr z wideo

I to w wersji, której nie powstydziłby się Queen! Zobaczcie, jak wyglądają dziewczyny łapiące się za piersi za każdym razem, gdy w tle słychać słowo „mama”!

Idziesz po parkingu, chcesz kupić sobie chipsy i jakieś wafelki w pobliskim supermarkecie i nagle widzisz samochód, który dziwnie się trzęsie... To zawsze sprośnie się kojarzy... Podchodzisz bliżej, a tam trzy dziewczyny z dużymi białymi zębami dziwnie się chyboczą i łapią się za cycki... Jesteś już przy aucie i nagle uświadamiasz sobie, że z auta wydobywa się głos Freddiego Mercury’ego... On żyje?

Nie żyje, ale mieszka głęboko w sercach tych trzech pań z australijskiej grupy komediowej SketchShe. Zobaczcie, jak brzmi i wygląda „Bohemian Rhapsody”, czyli „Bohemian Carsody” w ich zwariowanym wykonaniu!

Wideo wrzucone do sieci 4 marca 2015 roku dwa tygodnie później ma już prawie 17 milionów wyświetleń. Nic dziwnego, skoro film udostępnił na swoim fanpage’u sam Brian May...

cycki w aucie

Myślicie, że możemy spodziewać się nowej mody na grupowy samochodowy playback? A może sami macie już takie nagrania...?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.