18.07.2015 16:44

Bon Jovi pali mosty dla fanów

Zespół wyda „specjalny album dla fanów”. Nie będzie to jednak regularny studyjny krążek Bon Jovi, który pojawi się dopiero w przyszłym roku. Dowiedz się więcej o planowanym na 21 sierpnia 2015 roku „Burning Bridges”.

Bon Jovi pali mosty dla fanów
foto: LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Płyta ta będzie podziękowaniem dla wielbicieli grupy, a jednocześnie ma wspierać jesienną trasę kapeli. Znajdą się na niej dwie nowe kompozycje - „Saturday Night Gave Me Sunday Morning” i „We Don't Run”. Reszta zawartości krążka nie została jeszcze ujawniona.

Drugi z wymienionych utworów został napisany przez Jona Bon Joviego i producenta Johna Shanksa, który nagrał też gitarowe solo do numeru. Miał on już wcześniej okazję współpracować z zespołem - to on odpowiadał za brzmienie płyt „What About Now”, „The Circle”, „Lost Highway” i „Have a Nice Day”, czyli wszystkich czterech ostatnich wydawnictw kapeli.

Znany jest fragment tekstu kompozycji:

"

Not afraid of burning bridges

'Cause I know they’re gonna light my way

Like a phoenix from the ashes

Welcome to the future, it’s a new day! "

„Saturday Night Gave Me Sunday Morning” został napisany wraz z gitarzystą grupy, Richiem Samborą, który opuścił Bon Jovi w 2013 roku. Piosenka miała swoją światową premierę w jednej ze stacji radiowych. Polskiemu fan klubowi grupy udało się do niej dotrzeć:

W międzyczasie zespół pracuje nad kolejnym pełnym albumem, który ma się ukazać w 2016 roku.

Jak Wam się podoba „Saturday Night Gave Me Sunday Morning”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Bon Jovi