18.09.2019 13:16

Bon Jovi pocałował fankę na scenie [WIDEO]

Podczas rejsu Runaway to Paradise, jedna z fanek wystąpiła na scenie z Jonem Bon Jovim. Muzyk podziękował jej za to wyjątkowo czule.

Bon Jovi
foto: Ian West/Press Association/East News

Bon Jovi niedawno zagrał specjalny koncert podczas rejsu Runaway to Paradise. Muzyk postanowił jeszcze bardziej urozmaicić występ i zaprosił na scenę jedną ze swoich fanek. Kaitlyn Maxwell stanęła obok swojego idola i wykonała wraz z wokalistą jeden z jego największych hitów.

Bon Jovi pocałował fankę na scenie 

22-latka miała szansę zaśpiewać z artystą przebój "It's My Life". Trzeba przyznać, że dziewczyna wyglądała, jakby zupełnie nie stresowała się występem. Jak podaje Rock And Roll Garage, dziewczyna po zejściu ze sceny powiedziała:

"

Chylę czoła przed Jonem, to najseksowniejszy facet na świecie. Sprawił, że przez sześć i pół minuty czułam się najlepszą osobą na świecie. Było bardzo komfortowo, chociaż byłam na scenie z Jonem Bon Jovim. "

Bon Jovi w Warszawie
Bon Jovi w Warszawie
Przeczytaj także Bon Jovi w Warszawie 2019 [RELACJA + GALERIA]

Na koniec występu Bon Jovi podziękował Maxwell za wspólne śpiewanie i pocałował swoją fankę. Wycelował prosto w usta, jednak dziewczyna nie była szczególnie obrażona, że muzyk nieco wykorzystał sytuację. Zdarzenie możecie zobaczyć na filmie poniżej:

Zobacz też: Jon Bon Jovi nagrał "This House Is Not For Sale" i... sprzedał dom 

Tagi: Rock News Bon Jovi