28.08.2019 12:34

Bon Jovi ujawnił szczegóły nowej płyty

Grupa Bon Jovi pracuje nad nowym albumem studyjnym. Muzycy zdradzili między innymi tytuł zbliżającego się wydawnictwa.

Bon Jovi
foto: Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Jak donosi Variety, podczas rejsu Runaway to Paradise Mediterranean, Jon Bon Jovi zdradził obecnym na imprezie, jak będzie nazywał się nowy album zespołu. Ostatnia płyta grupy "This House Is Not for Sale" ukazała się w 2016 roku, a fani kapeli powoli zaczęli się niecierpliwić.

Bon Jovi ujawnił szczegóły nowej płyty

Wokalista nie zdradził, kiedy dokładnie nastąpi premiera nowego materiału, jednak tytuł płyty sugeruje rok jej wydania. Album ma nazywać się "Bon Jovi 2020". 

Przygotowania do koncertu Bon Jovi
Przygotowania do koncertu Bon Jovi
Przeczytaj także Jak powstaje scena Bon Jovi w Warszawie? Zobacz zdjęcia z PGE Narodowy [GALERIA]

Artysta zdradził również tematykę tekstów utworów, które pojawią się na płycie. Będą opowiadały między innymi o weteranach wojennych cierpiących na zespół stresu pourazowego. Jak twierdzi Jon Bon Jovi muzycy skupili się na nagłówkach dzisiejszych gazet oraz globalnych problemach w przeciwieństwie do ostatniego albumu.

"

"This House Is Not for Sale" opowiadał o sprawach bardziej osobistych, ale to już za nami. Teraz mamy inną wizję, którą chcemy podążać. "

Bon Jovi w Polsce

Muzycy z Bon Jovi niedawno odwiedzili Polskę. Grupa zagrała 12 lipca 2019 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie pojawił się pokaźny tłum fanów kapeli. Na koncercie nie zabrakło największych hitów formacji takich jak "Livin' On A Prayer" czy "You Give Love A Bad Name".

Zobacz też: Jon Bon Jovi nagrał "This House Is Not For Sale" i... sprzedał dom 

Tagi: Rock News Bon Jovi