01.10.2020 13:18

Bono z U2 w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jak wypadł w roli legendy Karol Dziuba?

Aktor Karol Dziuba w ramach programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wcielił się w wokalistę legendarnej formacji U2. Jak sprawdził się w roli Bono?

Bono
foto: AP/Associated Press/East News

Na ekrany naszych telewizorów po przerwie wrócił program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Chociaż nie brakuje krytycznych głosów w kierunku produkcji, to cieszy się ona ogromną popularnością wśród widzów. Aktualnie trwa już 13. edycja show, w której po raz kolejny możemy podziwiać polskich wykonawców wcielających się w gwiazdy rocka i metalu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Karol Dziuba jako Bono z U2 

Uczestnicy programu mierzą się z bardzo trudnymi zadaniami. Muszą naśladować prawdziwe legendy. Chociaż znajdą się głosy, że aby podrabiać rockowych wokalistów wystarczy trochę pokrzyczeć, jest to bardzo mylny osąd. Co widać na występach na żywo. Nie każdy, nawet najbardziej utalentowany artysta, radzi sobie z wyzwaniem.

Ozzy Osobourne
Ozzy Osobourne
Przeczytaj także Gwiazda disco polo udawała Ozzy'ego Osbourne'a w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jurorzy bili brawa na stojąco

W jednym z ostatnich odcinków uczestnik otrzymał zadanie wcielenia się w Bono z U2. Wyzwanie przypadło Karolowi Dziubie, młodemu aktorowi znanemu z seriali takich jak "Bodo", "Czas honoru" czy "O mnie się nie martw". W programie wykonał przebój zespołu "Beautiful Day".

Artysta świetnie opanował ruchy Bono oraz założył charakterystyczne dla wokalisty okulary z pomarańczowymi szkłami.

Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego
Krzysztof Jaryczewski z Oddziału Zamkniętego
Przeczytaj także Oddział Zamknięty i Avril Lavinge w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Słabizna okropna"
Tagi: Rock News U2 Bono