12.10.2018 11:22

Borys Szyc jak Freddie Mercury? Aktor zaśpiewał „We Will Rock You” w programie Kuby Wojewódzkiego

Czy Borys Szyc mógłby zagrać Freddiego Mercury'ego? W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego zaprezentował swój talent wokalny. Jak sprawdził się w utworze Queen?

Borys Szyc jak Freddie Mercury? Aktor zaśpiewał „We Will Rock You” w programie Kuby Wojewódzkiego
foto: kadr z programu Kuba Wojewódzki

Chociaż Borys Szyc czasem występuje w dość żenujących produkcjach, talentu aktorskiego nie można mu odmówić. Okazuje się, że aktor z powodzeniem mógłby rozpocząć karierę wokalną. Udowodnił to w najnowszym odcinku programu Kub Wojewódzki, którego był gościem. Szyc nie tylko zaprezentował swój wokal, ale również pokazał, że ma doby gust muzyczny, ponieważ zaśpiewał utwór z repertuaru grupy Queen. Jak sprawdził się w piosence „We Will Rock You”? 

Borysz Szyc u Wojewódzkiego śpiewa „We Will Rock You” Queen

Aktor wystąpił w programie z okazji premiery nietypowej platformy streamingowej TheMuBa - miejsca w internecie poświęconemu teatrowi, muzyce i tańcowi. Szyc postanowił połączyć tradycyjne formy ekspresji artystyczne z nowoczesnymi technologiami. W pewnym momencie Kuba Wojewódzki zapytał gwiazdora o jego umiejętności wokalne. Aktora nie trzeba było długo prosić o próbkę talentu. Dostał mikrofon i zaśpiewał fragmenty dwóch utworów. Jednym z nich był „We Will Rock You” zespołu Queen

Chociaż do Freddiego Mercury'ego mu daleko, piosenka Queen w interpretacji Szyca wyszła całkiem sprawnie. Mimo talentu aktor raczej nie przebiłby swoimi umiejętnościami Ramiego Maleka, który wcielił się w piosenkarza w biografii „Bohemian Rhapsody”. Szyc wystąpił niedawno w nominowanym do Oscara filmie Pawła Pawlikowskiego „Zimna wojna”. Niedługo zobaczymy go również jako Józefa Piłsudskiego w produkcji zatytułowaną po prostu „Piłsudski”

Jak oceniasz cover „We Will Rock You” w wykonaniu Borysa Szyca?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Duperele Queen Freddie Mercury Borys Szyc