17.04.2018 16:14

Bracia Gallagher pijani lub niespełna rozumu masakrują „Wonderwall”

Magik Mike przygotował wspaniałą parodię największego przeboju Oasis. Zobaczcie kompletnie absurdalną wersję hitu braci Gallagher.

Bracia Gallagher pijani lub niespełna rozumu masakrują „Wonderwall”
foto: kadr z wideo

Jeżeli myślicie, że tytuł tego artykułu jest zbyt click-baitowy to możemy powiedzieć tylko jedno - nic bardziej mylnego. To co wyczyniają bracia Gallagher w tej parodii ich przeboju „Wonderwall” naprawdę można nazwać masakrą. Przed zapoznaniem się z wersją ich utworu przygotowaną przez użytkownika Youtube'a o ksywie Magik Mike małe ostrzeżenie - upewnijcie się, że nikt nie podejrzy czego słuchacie, bo wstyd będzie się za wami ciągnął do końca waszych dni.

Bez zbędnego przedłużania - „Wonderwall”, ale dzisiaj to dzień, który będzie dniem, który będzie dniem, który będzie dniem:

Oasis w wersji, której nie można słuchać

Trzeba przyznać, że bracia Gallagher nie pierwszy raz stają się bohaterami absurdalnych tekstów. Chociaż sami sobie są winni - gdyby nie nazywali swoich żon „kut*sami”, ani nie oddawali kału do wanien swoich sąsiadek, to ilość wspomnianych artykułów skutecznie by spadła. Jednak liderzy Oasis nie przejmują się raczej opinią osób trzecich i bardzo chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami, jednocześnie deprecjonując siebie nawzajem.

Można spokojnie założyć, że fani już nigdy nie będą mieli okazji zobaczyć Oasis na żywo.

Kamil Kacperski
Tagi: Oasis Noel Gallagher Liam Gallagher