Brad Pitt zabrał dzieci Chrisa Cornella na wycieczkę po Universal Studios

Robert Skowronski
02.06.2017 13:18
|north Fot. Picture Perfect / Splash News/EAST NEWS

Można założyć, że wszystko po to, aby złagodzić cierpienie maluchów i odwrócić ich myśli od śmierci ojca.

To miły, może nawet wzruszający, gest ze strony hollywoodzkiego aktora. Z drugiej strony oddające się uciechom dzieci Cornella stawiają pytanie o to jak pojmują one żałobę po jednej z najbliższych osób ich życia? Oczywiście mogą odczuwać silne wewnętrzne emocje, a zabawa na kolejkach i wycieczka u boku Pitta mogą stanowić tylko krótkotrwałe oderwanie się od ich prywatnego świata skąpanego w szarości po śmierci ojca.

Toni i Chris (córka i syn Cornella) przemieszczali się po Universal Studios nie tylko z Pittem, ale i z dwójką ochroniarzy. Zobaczcie zdjęcia z ich rozrywkowego popołudnia:

Przypominamy, że Brad Pitt pojawił się na pogrzebie Chrisa Cornella. Były tam tez inne gwiazdy estrady i ekranu, by wymienić tylko Dave'a Grohla, Courtney Love, Krista Novaselica, Matta Camerona, Kima Thayial, Toma Morello, Jeffa Amenta, Jerry'ego Cantrella, Pharrella Williamsa, Jamesa Franco, Jeremy'ego Rennera, Josha Brolina czy też Christiana Bale'a.

Chris Cornell odszedł w wyniku popełnienia samobójstwa 17 maja 2017 roku. Niepotwierdzone informacje sugerowały, że przed śmiercią mógł zażyć narkotyki. Artyści zareagowali na wieść dotyczącą wokalisty Soundgarden w mediach społecznościowych oraz na scenie.

W serwisie Netflix zadebiutował już film „Machina wojenna”, w którym wystąpił Brad Pitt. W planach aktora jest też „World War Z 2”, ale projekt już od dawna przeżywa problemy, choć według ostatnich doniesień plan zdjęciowy ma ruszyć w 2018 roku i to z Davidem Fincherem za kamerą.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.