Brad Wilk: Nic by mnie mocniej nie uszczęśliwiło niż napieprzanie z RATM

Aleksandra Degórska
04.05.2018 16:38
Brad Wilk: Nic by mnie mocniej nie uszczęśliwiło niż napieprzanie z RATM Fot. face to face/Reporter/East News

Czy Rage Against The Machine jeszcze wróci na scenę? Chciałby tego na pewno perkusista kapeli. 

Rage Against The Machine rozpadł się w 2000 roku i dopiero 7 lat później zespół powrócił na scenę, by koncertować do 2011 roku. Dyskografię grupy zamyka krążek „Renegades”. Co dalej z RATM? Tego do końca nie wiadomo. 

Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk razem z muzykami z Cypress Hill i Public Enemy utworzyli supergrupę Prophets of Rage i wielu fanów było zawiedzionych, że w projekcie nie zaangażował się Zack de la Rocha.

Brad Wilk chce powrotu Rage against the Machine

Mimo tego, że perkusista Brad Wilk ma ręce pełne roboty to jednak tęskni za dobrymi, starymi czasami, gdy bębnił w szeregach Rage Against The Machine, o czym wspomniał podczas wywiadu w trakcie programu Let There Be Talk:

Nic by mnie mocniej nie uszczęśliwiło niż napieprzanie teraz z Rage Against The Machine. Chodzi tylko o to, żebyśmy się dogadali i patrzyli w tym samym kierunku. Czy dojdzie do reaktywacji, czy też nie - tego nie wiem, ale między naszą 4 są dobre stosunki, rozmawiamy i przy okazji spędzamy razem czas. Myślę, że przede wszystkim chcemy być przyjaciółmi. 

Wilk zdaje sobie sprawę, że mało jest kapel, które długo działają i uważa, że fani powinni być zadowoleni, że RATM działał tyle lat:

Ile zespołów trwa dłużej niż 5 lat? My graliśmy od 1991 roku. 

Dlaczego RATM nie występuje?

Na to pytanie perkusista odpowiedział dosyć dyplomatycznie:

Zawsze chodziło o coś innego, czasem o któregoś z nas, czasem o coś innego, ale zawsze coś stało na przeszkodzie.

Fani zespołu zatem muszą uzbroić się w cierpliwość... albo sięgnąć po prostu po nagrania Prophets of Rage. Album zatytułowany „Prophets Of Rage” ukazał się 15 września 2017.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.