Brandon Flowers (The Killers): Bez wiary stałbym się jedną z ofiar rock’n’rolla

Olga Konarzycka
18.07.2018 13:17
Brandon Flowers (The Killers): Bez wiary stałbym się jedną z ofiar rock’n’rolla Fot. East News/Rob Loud/REX/Shutterstock/Rex Features

Wokalista grupy The Killers w najnowszym wywiadzie opowiedział między innymi o tym, jak wiara uratowała go przed niebezpieczeństwami branży muzycznej.

15 lipca 2018 roku amerykańska stacja telewizyjna CBS w swoim porannym programie „CBS Sunday Morning” wyemitowała materiał dotyczący zespołu The Killers. Lider grupy, Brandon Flowers opowiedział w nim między innymi o początkach pochodzącej z Las Vegas grupy oraz swoich osobistych przeżyciach związanych z pracą w biznesie muzycznym.

Wokalista The Killers naśladowcą Elvisa?

Na początku krótkiego materiału reporterka CBS odwiedziła The Killers za kulisami jednego z koncertów. Kobieta zwróciła uwagę na to, że frontman grupy był wyraźnie zdenerwowany nadchodzącym show.

Wyjście na scenę i występowanie przed 70 tysiącami ludzi, nie jest normalne. Nigdy nie czuje się całkowicie swobodnie.

Na scenie Brandon Flowers  zdaje się całkowicie zapominać o stresie, jest charyzmatyczny i energiczny. Wokalista skromnie przyznaje, że podczas swoich występów wzoruje się na Elvisie Presleyu.

Jestem jedynie sławnym naśladowcą Elvisa. Tak jak każdy z nas.

Gdy prowadząca rozmowę dziennikarka przyznała, że muzyk z wyglądu wcale nie przypomina Króla, ten w żartobliwy sposób zapewnił, że z całych sił próbuje wypaść podobnie.             

Staram się! Robię wszystko co umiem. 

Brandon Flowers opowiedział o swojej wierze

Podcza rozmowy Flowers wspomniał również o swoich przekonaniach religijnych. Wokalista należy do kościoła Mormonów i zawsze otwarcie przyznawał, jak ważna jest dla niego wiara.

Nie chodzę do kościoła, jedynie dlatego, że nie mam nic lepszego do roboty w niedzielę. Naprawdę w to wierzę.

Artysta podkreślił również, że gdyby nie był tak mocno związany z mormonizmem, prawdopodobnie branża muzyczna odcisnęłaby na nim swoje piętno.

Nie wiem jak wyglądałoby moje życie bez wiary. Myślę, że stałbym się jedną z ofiar rock’n’rolla.

The Killers w trasie koncertowej

Grupa The Killers znajduje się obecnie w trakcie promocji swojego najnowszego albumu, wydanego w 2017 roku „Wonderful, wonderful”. Podczas trasy, nawet pozornie spokojnemu Flowersowi nie udało się uniknąć nerwowych sytuacji. Na jednym z ostatnich występów grupy, który miał miejsce 6 lipca 2018 roku wokalista miał problemy ze sprzętem, w wyniku czego zniszczył kilka rzeczy na backstage’u.

Olga Konarzycka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.