Brat Slasha: Przepraszam Axla za nazwanie go grubym draniem

Robert Skowronski
14.09.2015 12:14
Brat Slasha: Przepraszam Axla za nazwanie go grubym draniem Fot. gie Knaepps/LFI/East News

Brat Slasha w mocnych słowach odniósł się do możliwości reaktywacji Guns N' Roses, jak i osoby samego Axla Rose'a. Teraz za wszystko przeprasza.

Po tym, jak z obecnego składu grupy odeszli DJ Ashba i Ron „Bumblefoot” Thal, a Slash i Axl Rose pogodzili się, zaczęło się mówić o powrocie Guns N' Roses. Choć muzycy z oryginalnego składu nie żywią już do siebie negatywnych uczuć, to inaczej sprawa wygląda z bratem Slasha, czyli Ashem Hudsonem.

Zamieścił on poniższy wpis, z którego jasno wynika, że gdyby spotkał wokalistę grupy, to raczej nie byłby on skory do podania mu ręki:

Wy, pełni obsesji, fani Guns N' Roses. Pieprzyć reaktywację. Jeżeli kochacie Gunsów, to chłońcie to, co zdążyli nagrać i ruszcie do przodu. Marzenie o tym, że kiedyś uda się ich znowu wspólnie zobaczyć jest dla mnie, jak mówienie: „Uwielbiam gości, którzy wynaleźli drzwi do mojego mieszkania. Przechodzę przez nie cały czas, chciałbym, żeby wrócili i wynaleźli nowe”. A co jest złego z tymi, które macie? Dalej działają. Dalej ich używacie. Wasz pieprzony administrator strony fanklubu musi zająć się własnym życiem, a nie ciągle dowiadywać się co nowego słychać u Slasha. Zachowujecie się jakbyście mieli stopień naukowy dotyczący Guns N' Roses, macie własne rodziny, a i tak większość dnia i życia spędzacie na byciu fanami, którzy mówią o każdej plotce (...). To wszystko jest dla mnie głupie. Nie jestem pewien czy wyrażam się jasno. Dorośnijcie! Wróćcie do życia! Jeżeli jeszcze jeden pojeb spytana mnie o to, czy Gunsi się reaktywują, to go zablokuję. Axl to gruby drań, a reaktywacja byłaby tylko rozczarowaniem i wywołałaby krytykę. Tak tylko mówię. 

Ash dodał jeszcze, że całe przedsięwzięcie wyglądałoby jak cyrk - podobnie, jak jego zdaniem, ma to miejsce na koncertach The Rolling Stones. Powiedział także, że Axl wygląda jak gruby Elvis i lepiej kupić ostatni album Slasha niż marzyć o powrocie Guns N' Roses w oryginalnym składzie.

Nie wiadomo czy przespanie się ze sprawą, czy też może telefony od prawników, sprawiły, że Ash zaledwie po jednym dniu postanowił napisać sprostowanie i przeprosić wszystkich, których mógł urazić swoimi słowami:

Przepraszam Axla i legiony jego fanów, które poczuły się urażone moim postem z wczoraj. Przepraszam, powinienem był się zamknąć i wiedzieć więcej o sprawach Guns N' Roses, by się wypowiadać. Powiadomiono mnie, że Axl jest na ścisłej diecie i traci na wadze. Niestety mój post był bardzo obraźliwy i przykry dla mojego brata, za co też przepraszam. Do reszty świata... To był jeden z tych dni, w którym ludzie pytali mnie o możliwy powrót i miałem już po prostu dość. Jeszcze raz przepraszam.

Ash nie jest jedynym, który wyraża się niepochlebnie o Axlu - podobne zdanie ma o nim ma Corey Taylor i Bruce Dickinson, zaś Mike Patton zamiast werbalnego okazywania wrogości postawił jednak na czyny.

A Wy co myślicie o możliwości powrotu Guns N' Roses w oryginalnym składzie?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.