04.09.2019 15:55

Brian "Head" Welch z Korna sprzedaje sygnowane pasy do gitar. Są warte swojej ceny?

W sieci pojawiła się możliwość zakupu sygnowanego przez gitarzystę Korna paska do gitary. Sprawdź, ile musisz wydać na gadżet od Briana Welcha.

Korn
foto: Krzysztof Szymczak/Polska Press/East News

Brian "Head" Welch to amerykański gitarzysta i wokalista znany głównie z działalności w grupie Korn. Muzyk był członkiem zespołu w latach 1993-2005. Artysta wrócił do składu w 2013 roku i pozostaje w nim do dziś. Został on sklasyfikowany na 26. miejscu listy 100 najlepszych gitarzystów heavymetalowych wszech czasów według magazynu Guitar World.

Brian Welch z Korna sprzedaje sygnowane pasy do gitar

Welch nawiązał właśnie współpracę z firmą Richter znaną z produkcji pasów gitarowych. Muzyk stworzył własny sygnowany nazwiskiem pasek, który można kupić u producenta. Na pasie widzimy między innymi charakterystyczny krzyż, który towarzyszy Welchowi na koncertach.

Jonathan Davis
Jonathan Davis
Przeczytaj także Jonathan Davis nie był zadowolony z ostatniego albumu Korna

Pasek jest wykonany ze specjalnej skóry, a z tyłu posiada napis "Sir Headly". Każdy kto chce choć trochę poczuć się jak gitarzysta Korna musi liczyć się ze sporym wydatkiem. Koszt pasa do gitary sygnowanego przez Briana Welcha to 120 dolarów.

gZzcZgDTgce2d8ZbMvGwQ6-650-80

Firma Richter współpracuje również z artystami z Rammstein, Scorpions oraz stworzyła sławny podwójny pas dla Matta Heafy'ego z Trivium.

Zobacz też: Jonathan Davis o wierze w Boga: Nie kupuję tego g*wna 

Tagi: Rock News Korn