18.05.2016 10:32

Brian Johnson gościnnie w utworze „Mr. Rock n Roll” Jima Breuera

Wielu fanów tęskni za wokalistą AC/DC. Na otarcie łez można posłuchać kompozycji komika, w której pojawił się Johnson. Jak prezentuje się ten numer?

Brian Johnson gościnnie w utworze „Mr. Rock n Roll” Jima Breuera
foto: REX Shutterstock / East News

W związku z problemami zdrowotnymi Brian Johnson był zmuszony zrezygnować z występowania wraz z AC/DC. Czy kiedykolwiek jeszcze uda się mu wrócić do formy - na to liczy wielu fanów. Nawet Stephen Ambrose, który stworzył wynalazek ADEL, chce pomóc artyście. Ponoć Johnson spotkał się z konstruktorem, liczymy więc na to, że muzyk będzie jeszcze w stanie wrócić na scenę, gdzie czuł się dotychczas jak ryba w wodzie.

Fani na pewno mają nadzieję, że jeszcze usłyszą premierowy materiał AC/DC z Brianem Johnsonem. Czy do tego dojdzie - tego nie wiadomo. Jak na razie można pocieszyć się nagraniem Jima Breuera and The Loud & Rowdy, w którym gościnnie zaśpiewał Brian Johnson.

Mowa o numerze „Mr. Rock n Roll”, który pochodzi z nadchodzącej debiutanckiej płyty komika zatytułowanej „Songs From The Garage”: 

The Loud & Rowdy tworzą perkusista Mike Tichy, basista Joe Vigliotti oraz gitarzysta Metal Mike. Nadchodzący album ukaże się 27 maja 2016 roku i za jego produkcję jest odpowiedzialny Rob Caggiano. Brian Johnson ma pojawić się również w utworze „My Rock N Roll Dream”.

Jakie jeszcze numery znajdą się na krążku Songs From The Garage?

Tracklista:

 1. Thrash
 2. Raising Teenage Girls
 3. Old School
 4. Be a D**k 2nite
 5. My Rock N Roll Dream
 6. Mr. Rock N Roll
 7. Who's Better Than Us?!
 8. Family Warrior
 9. Sugar Rush
 10. Wannabe
 11. The Unexplained

Jim Breuer i Brian Johnson od lat się przyjaźnią, nic więc dziwnego, że wokalista pojawił się na płycie komedianta:

"

Osobiście uważam, że Brian posiada najmocniejszy głos w muzyce rockowej. Jest też najzabawniejszym i najbardziej życzliwym człowiekiem jakiego znam. Jestem nadal pełen podziwu z powodu tego, jak nagrał on ten utwór i jestem za to bardzo wdzięczny. "

Po tym jak świat obiegła informacja dotycząca nie najlepszego stanu zdrowia Johnsona Jim Breuer twierdził, że wokalista został wyrzucony z zespołu, bowiem poinformował muzyków odnośnie swojego stanu zdrowia, ale nie zamierzał przerywać trasy. Breuer jednak szybko sprostował swoje słowa twierdząc, że trochę wyolbrzymił tę sprawę.

Wiele wątków odnośnie AC/DC nadal jest niewyjaśnionych. Wiadomo na pewno, że Angus Young nie rozważa emerytury. Czas pokaże co dalej z kapelą.

Jak Wam się podoba numer „Mr. Rock n Roll” z Brianem Johnsonem?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News AcDc Brian Johnson