Brian Johnson i Malcolm Young z AC/DC próbowali po pijaku znaleźć Potwora z Loch Ness

28.10.2020 15:29
Brian Johnson i Malcolm Young z AC/DC próbowali po pijaku znaleźć Potwora z Loch Ness Fot. KUBA WIECZOREK/REPORTER/East News

Wokalista AC/DC niedawno udzielił wywiadu portalowi NME, w którym dziennikarz poprosił go o przytoczenie jakiejś ciekawej historii z Malcolmem Youngiem w roli głównej. Ta okazała się być cudowna.

Niedługo ma zadebiutować nowy album AC/DC zatytułowany "Power Up", w związku z czym członkowie zespołu udzielają wielu wywiadów, opowiadając o nadchodzącym krążku. Brian Johnson niedawno porozmawiał z dziennikarzem NME, który poprosił wokalistę o opowiedzenie jakiejś dobrej historii ze świętej pamięci Malcolmem Youngiem w roli głównej. Artysta nie rozczarował i opowiedział, jak raz panowie kompletnie na bani postanowili odnaleźć Potwora z Loch Ness.  

Johnson i Young z AC/DC próbowali pijani znaleźć Potwora z Loch Ness

Johnson opowiedział, że pewnego razu byli z Malcolmem w podróży samochodowej przez Szkocję. Pewnego wieczoru panowie zatrzymali się w hotelu nieopodal znanego jeziora. Tam przyszły im do głowy głupie pomysły:

Obydwaj mieliśmy te duże Land Rovery i postanowiliśmy ich użyć do zjeżdżenia wzdłuż i wszerz Szkocji. Malcolm uwielbiał natomiast fajerwerki, więc zawsze w samochodzie miał ich jakąś skrzynkę. Pewnej nocy byliśmy już całkowicie narąbani i postanowiliśmy się przespać w hotelu nieopodal Loch Ness.

Mal w pewnym momencie krzyknął: "Ej chodź znajdziemy potwora z Loch Ness! Mam skrzynkę fajerwerków, to może go nimi zwabię".

Przeczytaj także

Wokalista kontynuował swoją pokręconą opowieść:

No i parę minut później już wchodziliśmy do wody, całkowicie ubrani i w butach na nogach. Było okrutnie zimno! Mal miał w jednej ręce drinka, a w drugiej pudełko fajerwerków. Wyglądał, jakby chciał spalić całe jezioro. Uśmialiśmy się jak głupi, a jak już wróciliśmy do naszych żon, to byliśmy cali w błocie i z glonami we włosach. Co to była za noc!

Przeczytaj także

Johnson wyjaśnił w rozmowie, że chciałby bardzo, by ich nowy album zainspirował nowe pokolenie wokalistów i muzyków:

Zamiast patrzenia na tancerzy na TikToku, to mam nadzieję, że dzieciaki posłuchają takiego albumu i poproszą rodziców, by kupili im gitary. Byłoby naprawdę miło, gdybym mógł zobaczyć nowe młode zespoły, piszące własne kawałki i stawiające pierwsze kroki na scenie. 

Nowy krążek AC/DC o tytule "Power Up" (czy też stylizowane jako "PWR/UP") zadebiutuje już 13 listopada 2020 roku. 

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.