Brian Johnson wystąpił razem z Foo Fighters. Jak wypadli w utworze AC/DC? [WIDEO]

04.05.2021 15:44
Brian Johnson z AC/DC i Foo Fighters Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Wokalista AC/DC i Foo Fighters na jednej scenie! Posłuchajcie, jak wypadli w kawałku "Back in Black".

Wszyscy czekają, aż w końcu powrócą koncerty i będziemy mogli zobaczyć na żywo naszych ulubionych artystów. Tęsknicie za występami Foo Fighters? Chcielibyście zobaczyć Briana Johnsona w końcu na scenie razem z pozostałymi muzykami AC/DC? No cóż, uczestnicy koncertu Vax Live: The Concert To Reunite The World organizowanego przez Global Citizen zobaczyli wokalistę australijskiej formacji razem z kapelą Dave'a Grohla. Jak wypadł ten koncert?

Polecamy

Brian Johnson wystąpił razem z Foo Fighters. Jak wypadli w utworze AC/DC? [WIDEO]

Koncert odbył się 2 maja i widzowie mogli zobaczyć takie gwiazdy, jak m.in. Eddie Vedder, Jenifer Lopez czy właśnie Foo Fighters. Zespół bardzo lubi zapraszać na scenę różnych gości i tym razem nie obyło się bez niespodzianek. Kapela razem z wokalistą AC/DC, Brianem Johnsonem, wykonała utwór "Back in Black", który pochodzi z płyty o tym samym tytule z 1980 roku. Był to pierwszy krążek AC/DC nagrany wspólnie z Johnsonem. Posłuchajcie, jak kawałek zabrzmiał podczas występu Foo Fighters.

Polecamy

Foo Fighters promuje swój najnowszy album zatytułowany "Medicine at Midnight", który ukazał się 5 lutego 2021. Pierwszy zwiastun z albumu, czyli “Shame Shame”, określony przez jednego z dziennikarzy "finalnym fakiem pokazanym rokowi 2020", usłyszeliśmy jeszcze w listopadzie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.