15.07.2019 14:19

Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem". Czy Freddie byłby dumny?

Brian May, gitarzysta zespołu Queen, postanowił podzielić się przemyśleniami na swoim profilu na Instagramie.

Brian May
fot. kadr z wideo YouTube: Brian May of Queen at The Sound 100.3: "Adam Lambert is part of the family now.”

Queen i Adam Lambert 10 lipca 2019 roku zagrali koncert w Vancouver, a tym samym otworzyli trasę koncertową po Ameryce Północnej. Tuż przed koncertem w SAP Center w San Jose, Brian May opublikował post na Instagramie, w którym podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Adama Lamberta i zespołu Queen.

Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem"

Na udostępnionym zdjęciu jest obecny wokalista zespołu Queen, Adam Lambert w towarzystwie Briana Maya. Muzyk opatrzył fotografię długim opisem:

"

A oto współczesny cud, bez którego, zapewne, Queen nie wspięłoby się tak wysoko. ADAM LAMBERT dopiero teraz zaczyna być rozpoznawany jako prawdziwy fenomen, którym w istocie jest [...]. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie dalej funkcjonować jako zespół rockowy. I wciąż podejmować nowe wyzwania [...] Freddie aprobowałby to, fantastyczny czas [...] "

Brian May
Brian May
Przeczytaj także Brian May zdradził, kto ma według niego najpiękniejszy głos na świecie. To nie Freddie Mercury

Muzyk dodał jeszcze:

"

Poza tym, powiem to tylko raz dla osób, które nie przestały myśleć jasno. Wyobraźcie sobie jak kiepsko byłoby dla mnie i Rogera jeździć na trasę z odtwórcą Freddiego. Ci, którzy sugerują takie rzeczy, nie należą tutaj. Dla ogromnej większości z was - WIELKIE PODZIĘKOWANIA za szacunek do Adama. Jeśli wspierasz jego, wpierasz zespół. Nic nie trwa wiecznie. To cenny moment [...]. "

16 lipca 2019 roku zespół wystąpi w Talking Stick Resort Arena w Phoenix. Po koncertach, które zespół zagra w Ameryce Północnej, przyjdzie czas na Koreę Południową, Japonię, Australię i Nową Zelandię.

Zobacz także: Jakie hobby miał Freddie Mercury? Brian May pokazał stare zdjęcie wokalisty

Tagi: Queen Freddie Mercury Brian May Adam Lambert