Brian May przeszedł operację. O swoim stanie poinformował fanów na Instagramie [ZDJĘCIE]

21.05.2021 17:05
Brian May z Queen

Zobaczcie zdjęcia gitarzysty Queen przed i po zabiegu w szpitalu. Brian May informował swoich fanów na bieżąco.

Brian May jest bardzo aktywny na social mediach i dzieli się ze swoimi fanami dosłownie wszystkim - również zdjęciami przed i po zabiegu w szpitalu. Dlaczego muzyk Queen musiał przejść operację i w jakim jest stanie?

Polecamy

Brian May przeszedł operację. O swoim stanie poinformował fanów na Instagramie [ZDJĘCIE]

Gitarzysta postanowił wrzucić zdjęcie przed zabiegiem w szpitalu. Brian May poinformował fanów, że będzie mieć operację lewego oka, która poprawi ostrość widzenia oraz widzenie stereoskopowe. Po wykonanym zabiegu również wrzucił zdjęcie z zabandażowanym okiem uspokajając, że operacja nie była bolesna i czuje się dobrze:

I po wszystkim! Naprawdę nic nie czułem. Zabieg był wykonany z miejscowym znieczuleniem i odrobiną leków uspokajających. Byłem cały czas świadomy i zafascynowany tą niezwykłą procedurą. Trwała tylko 20 minut.

Polecamy

Całe szczęście zabieg się udał i Brian May niedługo wróci do normalnego funkcjonowania. Zobaczcie zdjęcie przed i po zabiegu, które udostępnił gitarzysta Queen:

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.