09.09.2019 14:43

Brian May zapowiedział nowy album Queen? Adam Lambert skomentował sprawę

Brian May sprawił, że pojawiły się znowu plotki dotyczące nowej płyty Queen. Co na to Adam Lambert?

Queen
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Będzie nowa płyta Queen, czy nie będzie? Fani nadal zastanawiają się, dlaczego nie powstała płyta w stylu "Made in heaven" z 1995 roku, gdzie muzycy wykorzystali materiał nagrany przez Freddiego Mercury'ego. Wiadomo, że w archiwach uzbierałoby się trochę materiału na nowy krążek, ale jak na razie muzycy Queen wydawali się być zajęci czym innym, m.in. filmem "Bohemian Rhapsody". Wiele osób zastanawiało się, czy może pojawi się nowy materiał nagrany z Adamem Lambertem, ale sam wokalistka nie widzi takiej opcji. Nowe spekulacje na ten temat zaczęły się, gdy Brian May poinformował na Instagramie, że nagrał nowy materiał może do reklamy, a może na album.

Brian May zapowiedział nowy album Queen? Adam Lambert skomentował sprawę

Czy Queen stworzy nowy album z Adamem Lambertem? Pytanie wróciło w wywiadzie z wokalistą w radiu SiriusXM. Alan Light zapytał, czy artysta może nieco wyjaśnić wypowiedź Briana Maya dotyczącą nowego albumu. Okazuje się jednak, że Lambert za bardzo nic nie wie na ten temat:

"

Widziałem o tym newsa, nic mi nie wiadomo na ten temat. Słowo "album" może dotyczyć albumu zdjęć, bo Brian ma sporo małych projektów, nad którymi pracuje. Tak naprawdę nie wiem o co chodzi, nie pytałem go o to. "

Queen
Queen
Przeczytaj także Queen nagra materiał z Adamem Lambertem? Wokalista tego nie chce: "Queen to Freddie Mercury"

Adam Lambert może być niedoinformowany, bo obecnie jest zajęty swoim solowym krążkiem "Velvet", który będzie utrzymany w stylu muzyki z lat 70. Dotychczas poznaliśmy utwory "Superpower", "Comin in Hot" oraz "New Eyes".  Już w styczniu 2020 wystartuje kolejna odnoga trasy Queen + Adam Lambert.  

Zobacz także: Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem". Czy Freddie byłby dumny? 

Tagi: Rock News Queen