Brian May zdradził, kto ma według niego najpiękniejszy głos na świecie. To nie Freddie Mercury

Joanna Chojnacka
24.06.2019 14:12
Brian May|undefined Fot. Keystone/Associated Press/East News

Gitarzysta Queen to jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie. Muzyk zdradził, kto jest jego ulubionym głosem wszech czasów.

Brian May dla wielu osób jest niekwestionowanym autorytetem w kwestii muzyki rockowej. Pochwała od artysty to dla każdego muzyka duże wyróżnienie. Gitarzysta jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. I to właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego, May zdradził, kto według niego ma najpiękniejszy głos na świecie.

Queen: Brian May wskazał najpiękniejszy głos na świecie

Gitarzysta Queen opublikował na Instagramie zdjęcie piosenkarki i aktorki, Kerry Ellis. Muzyk pochwalił wokalistkę i polecił wszystkim obecność na jej koncertach.

Przeczytaj także

Macie szansę na usłyszenie najpiękniejszego głosu na tej planecie na żywo. Kerry Ellis ogłosiła trasę koncertową. Na każdy jej występ zostało jeszcze kilka biletów. Niestety w tym czasie będę w Nowym Orleanie, ale jeśli Wy przebywacie akurat w Londynie lub okolicach - nie przegapcie tego!  

Kerry Ellis jest najbardziej znana z występów w angielskich teatrach muzycznych. Wystąpiła między innymi w musicalu bazującym na muzyce Queen "We Will Rock You" oraz w "Nędznikach". Wzięła udział w programie "The Voice UK" oraz wydała pięć solowych albumów.
Zobacz też: Niedługo pojawi się nowy, niepublikowany wcześniej utwór Freddiego Mercury'ego 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.