24.06.2019 14:12

Brian May zdradził, kto ma według niego najpiękniejszy głos na świecie. To nie Freddie Mercury

Gitarzysta Queen to jeden z najpopularniejszych gitarzystów na świecie. Muzyk zdradził, kto jest jego ulubionym głosem wszech czasów.

Brian May
foto: Keystone/Associated Press/East News

Brian May dla wielu osób jest niekwestionowanym autorytetem w kwestii muzyki rockowej. Pochwała od artysty to dla każdego muzyka duże wyróżnienie. Gitarzysta jest bardzo aktywny na swoim Instagramie. I to właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego, May zdradził, kto według niego ma najpiękniejszy głos na świecie.

Queen: Brian May wskazał najpiękniejszy głos na świecie

Gitarzysta Queen opublikował na Instagramie zdjęcie piosenkarki i aktorki, Kerry Ellis. Muzyk pochwalił wokalistkę i polecił wszystkim obecność na jej koncertach.

Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Przeczytaj także "Bohemian Rhapsody 2": Adam Lambert uciął plotki o drugiej części filmu o Freddiem Mercurym
"

Macie szansę na usłyszenie najpiękniejszego głosu na tej planecie na żywo. Kerry Ellis ogłosiła trasę koncertową. Na każdy jej występ zostało jeszcze kilka biletów. Niestety w tym czasie będę w Nowym Orleanie, ale jeśli Wy przebywacie akurat w Londynie lub okolicach - nie przegapcie tego!   "

Kerry Ellis jest najbardziej znana z występów w angielskich teatrach muzycznych. Wystąpiła między innymi w musicalu bazującym na muzyce Queen "We Will Rock You" oraz w "Nędznikach". Wzięła udział w programie "The Voice UK" oraz wydała pięć solowych albumów.
Zobacz też: Niedługo pojawi się nowy, niepublikowany wcześniej utwór Freddiego Mercury'ego 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Queen Brian May