09.12.2014 15:47

Bring Me The Horizon nadaje z Wembley

Brytyjska grupa postanowiła wydać krążek z występu na Wembley Arena w Londynie, który odbył się 5 grudnia 2014 roku. Chcecie wiedzieć więcej?

Bring Me The Horizon nadaje z Wembley
foto: facebook.com

Już w marcu 2015 roku będziecie mogli poczuć się jakbyście znaleźli się pośród widzów koncertu na słynnym stadionie Wembley. To wtedy Bring Me The Horizon wyda nagranie na dwóch płytach CD, a także w wersji DVD.

"

To największe show, jakie kiedykolwiek mieliśmy! Każdy powinien surfować pod tą barierką tak, żebym mógł widzieć wasze piękne twarze! "

Tak do 12 500 fanów krzyczał ze sceny lider grupy, Oliver Sykes. To chyba najlepsza rekomendacja koncertu na Wembley, jaką można by wystawić. Wielbiciele znajdujący się na stadionie byli zadowoleni.

Scenografia także zachwyciła uczestników wydarzenia. Widzowie mieli przed oczami imponujących rozmiarów ekrany, na których wyświetlano ikonografię religijną, roje gadów i inne nietypowe fotografie. Okazało się, że dym i pozostałe pirotechniczne efekty także nie są obce członkom Bring Me The Horizon.

Zobaczcie co działo się pod sceną, kiedy brytyjski zespół wykonywał utwór „Chelsea Smile”!

Zespół przygotował niespodziankę dla fanów z refleksem. Ci, którzy zamówią album w wersji pre-order do 14 lutego 2015 roku, otrzymają książeczkę z własnym nazwiskiem dołączoną do płyty. Taki niezwykły prezent można sprawić sobie na tej stronie internetowej.

bringfb

Setlista

 1. Shadow Moses
 2. Go to Hell, for Heaven's Sake 
 3. The House of Wolves 
 4. Diamonds Aren't Forever 
 5. Anthem Outro 
 6. It Never Ends 
 7. And the Snakes Start to Sing 
 8. Alligator Blood 
 9. Empire (Let Them Sing) 
 10. Chelsea Smile 
 11. Pray for Plagues 
 12. Blessed with a Curse 
 13. Antivist
 14. Sleepwalking

Bis:

 1. Hospital for Souls 
 2. Drown 
 3. Can You Feel My Heart
Magda Słomka
Tagi: Rock News Bring Me The Horizon