03.06.2015 15:19

Bring Me The Horizon przesuwa premierę DVD z Wembley

Bring Me The Horizon „Live at Wembley Arena” trafi do sprzedaży 22 czerwca 2015 roku. To prawie miesiąc później, niż zakładano. Co się stało? Sprawdźcie!

Bring Me The Horizon przesuwa premierę DVD z Wembley
foto: MCK-photography, CC BY 3.0

Koncertowy materiał Bring Me The Horizon z Wembley miał ukazać się jeszcze w maju. Okazuje się jednak, że wydanie 2CD/DVD „Live at Wembley Arena” dość sporo się opóźni. Zespół ogłosił właśnie, że musiał przesunąć premierę tego wyjątkowego wydawnictwa:

post_fb

O tym, że grupa przygotowuje specjalną, koncertową paczkę, wiemy od kilku dobrych miesięcy. Bring Me The Horizon na Wembley, który jest jednym z największych obiektów na całych Wyspach Brytyjskich, zagrali dokładnie 5 grudnia 2014 roku. 

"

To największe show, jakie kiedykolwiek mieliśmy! Każdy powinien surfować pod tą barierką tak, żebym mógł widzieć wasze piękne twarze! "

Tak do blisko 13 000 fanów krzyczał ze sceny lider grupy, Oliver Sykes. 

Krótko po tym występie artyści zdradzili, że planują wydać zapis koncertu, zarówno na CD, jak i na DVD. Będzie na co popatrzeć! Recenzje show Bring Me The Horizon były rewelacyjne. Uczestników tego wydarzenia zachwyciła też scenografia. Widzowie mieli przed oczami imponujących rozmiarów ekrany. Wyświetlano na nich religijną ikonografię, roje gadów i inne nietypowe zdjęcia. Okazało się też, że zespół całkiem dobrze zaznajomił się z pirotechnicznymi efektami. Zresztą, sami zobaczcie, jak to mniej więcej wyglądało!

Przypomnijmy, premiera koncertowego boxa odbędzie się 22 czerwca 2015. Materiał można zamawiać na oficjalnej stronie kapeli. Dla wszystkich, którzy zrobią to przed 7 czerwca, Bring Me The Horizon przygotował fantastyczną niespodziankę - możecie umieścić swoje imię i nazwisko we wkładce. 

My już nie możemy się doczekać! A Wy, czekacie na zapis koncertu Bring Me The Horizon na Wembley? 

Małgorzata Wierzejewska
Tagi: Rock News Bring Me The Horizon