Bring Me The Horizon wydał nową EP-kę. Starzy fani będą mocno niezadowoleni

27.12.2019 10:14
Bring Me The Horizon wydał nową EP-kę. Starzy fani będą mocno niezadowoleni Fot. kadr z wideo

Już na albumie "amo" BMTH postanowił pójść w stronę elektroniki. Na nowej EP-ce nie poznacie w ogóle swojej ulubionej kapeli.

Zespół postanowił przygotować niespodziankę w Boże Narodzenie. Bring Me The Horizon wydał EP-kę o dosyć dziwnej nazwie, która zajmuje kilka linijek - "Music to listen to~dance to~blaze to~pray to~feed to~sleep to~talk to~grind to~trip to~breathe to~help to~hurt to~scroll to~roll to~love to~hate to~learn Too~plot to~play to~be to~feel to~breed to~sweat to~dream to~hide to~live to~die to~Go to". Żartownisie z tych muzyków. 

Bring Me The Horizon wydał niespodziewanie EP-kę

Na nowym wydawnictwie znajdziemy w sumie 8 piosenek, które trwają 1:15 h. Bring Me The Horizon dalej eksperymentuje z brzmieniem i poszedł nawet o krok dalej niż na ostatniej płycie z 2019 roku zatytułowanej "amo". Muzycy postawili tym razem na elektronikę. Czy taki materiał spodoba się fanom? Potwierdziły się również plotki, że kapela współpracuje z wokalistką Halsey. Usłyszymy ją w piosence "¿." 

Przeczytaj także

W listopadzie 2019 frontman Oli Sykes stwierdził, że BMTH nie wyda więcej studyjnych albumów. Zamierza natomiast w 2020 skupić się na kilku EP-kach. Jak więc widać kapela dotrzymała słowa.

Bring Me The Horizon na Impact Festival 2019

Zespół zobaczymy niebawem w naszym kraju. Bring Me The Horizon wystąpi 2 czerwca 2020 w Atlas Arenie w Łodzi na Impact Festival 2020. Będzie to 8. edycja imprezy.

Zobacz także: Utwór "Ludens" grupy Bring Me The Horizon doczekał się oficjalnego klipu [WIDEO]

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.