04.11.2016 12:19

Bring Me The Horizon z groteskowym klipem do „Oh No”

Zespół pokazał nowy klip, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Czym formacja chce tym razem zadziwić?

Bring Me The Horizon z groteskowym klipem do „Oh No”
foto: kadr z wideo

Bring Me The Horizon wydając krążek „That’s The Spirit” zdobył nowych fanów, którym spodobało się łagodniejsze oblicze kapeli. Jednocześnie jednak wielu wielbicieli zespołu krzywiło się słysząc melodyjne kompozycje w stylu chociażby „True Friends”.

Do takich singli, jak „Throne” czy „Follow You” stworzono efektowne klipy. Zatem również do kolejnego nagrania z tego krążka postanowiono nagrać ciekawy teledysk. Na kolejny singiel wybrano numer „Oh No”, który zamyka album.

W najnowszym wideo widzimy zarówno muzyków nagrywających w studiu, jak i przepytywanego zakładnika w innym pomieszczeniu. Akcja rozkręca się w momencie, gdy pojawia się dziwne stworzenie grające na trąbce i przypominające dziecko.

Zobaczcie, jak prezentuje się ten groteskowy klip w reżyserii Isaaca Eastgate'a:

Oli Sykes przyznał, że początkowo sceptycznie podchodził do tego klipu:

"

Jest to pierwsze wideo, gdy nie ingerowałem w proces twórczy i reżyser miał pełną kontrolę. Początkowo nieco obawiałem się tego, ale potem zwariowałem. Jest to dobry balans między humorem a znaczeniem numeru i to jest nagranie, które pozostawia ciebie z wieloma pytaniami. "

Tymczasem 2 grudnia 2016 roku światło dzienne ujrzy koncertowe wydawnictwo Bring Me The Horizon, które jest zapisem występu z orkiestrą w Royal Albert Hall w Londynie. Kapela powoli przymierza się również do nagrywania kolejnego studyjnego longplaya. Oli Sykes wyznał, że tym razem zespół chce nagrać coś dziwniejszego.

Jak oceniacie klip do „Oh No”?

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News Bring Me The Horizon