24.08.2015 08:48

Bring Me The Horizon z prawdziwymi przyjaciółmi

Brytyjscy metalcore'owcy z Bring Me The Horizon udostępnili kolejny nowy utwór. Jest nim „True Friends”, do którego można zobaczyć lyric video.

Bring Me The Horizon z prawdziwymi przyjaciółmi
foto: Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Numer pojawi się na nadchodzącej płycie grupy, „That’s The Spirit”, która trafi do sprzedaży 11 września 2015 roku. Poznaliśmy z niej już kawałki „Thrones” i „Happy Song”. Przy okazji premiery drugiego z wymienionych utworów, wokalista zespołu, Oliver Sykes, zapowiadał, że to dopiero początek, bo „niczego jeszcze nie słyszeliśmy”.

Czy teraz to jest już „to”? Czy Bring Me The Horizon wytoczył właśnie swoje najcięższe działo? Przekonajcie się słuchając „True Friends”:

Na nowym albumie zespołu znajdzie się w sumie 11 kompozycji. Produkcją płyty zajęli się członkowie kapeli, Oliver Sykes i Jordan Fish, a materiał powstawał na greckiej wyspie Santoryn w studiu Black Rock. Miks krążka został wykonany w Londynie, zaś masteringu dokonano w Nowym Jorku.

Ostatnim wydawnictwem grupy jest ich koncert „Live at Wembley Arena”, który ukazał się na 2CD/DVD. Zespół wystąpił na jednym z największych obiektów na całych Wyspach Brytyjskich 5 grudnia 2014 roku.

Przypominamy Wam spis utworów z „That’s The Spirit” i okładkę płyty:

foto-materialy-prasowe

Tracklista:

 1. Doomed
 2. Happy Song
 3. Throne
 4. True Friends
 5. Follow You
 6. What You Need
 7. Avalanche
 8. Run
 9. Drown
 10. Blasphemy
 11. Oh No

Jak Wam się podoba „True Friends”?

Robert Skowronski
Tagi: Rock News Bring Me The Horizon