Pogoda
15.09.2015 10:45

Bring Me The Horizon zagrał koncert w dawnym tunelu metra

Z okazji premiery swojej najnowszej płyty zespół postanowił zorganizować występ inny, niż wszystkie. Jak brzmiały kawałki z „That's The Spirit” w starych korytarzach metra?

Bring Me The Horizon zagrał koncert w dawnym tunelu metra
foto: Mary Ashton-Ellis/ East News

Piąty studyjny album zespołu miał swoją premierę 11 września 2015 roku. Tym razem grupa Bring Me The Horizon postawiła na oryginalność i zagrała w tunelu przy stacji Waterloo w Londynie.

Miejsce, które niegdyś służyło jako tunele metra, nosi nazwę House of Vans i zostało specjalnie przerobione tak, żeby mogły się w nim odbywać różne imprezy muzyczne i wydarzenia związane z kulturą ulicy – modą, jazdą na deskorolkach i rowerach – jak i również seanse filmowe.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert zespołu w dawnym metrze.

Muzycy zagrali kawałki ze swojej nowej płyty. Jak Bring Me The Horizon sprawdził się na żywo w „Happy Song”?

Klub zamieścił też zdjęcia z koncertu na swoim Facebooku.

Jeśli na koncert w londyńskim klubie nadal macie za daleko, to na stronie House of Vans możecie wybrać się na wirtualną wycieczkę i zwiedzić wszystkie pomieszczenia.

Wirtualna wycieczka po House of Vans

Pierwszy singiel z nowego albumu – „Drown” – został ujawniony jeszcze w październiku 2014 roku. W lipcu i sierpniu 2015 roku brytyjska kapela zaprezentowała 3 single z nadchodzącej płyty – „True Friends”, „Happy Song” i „Thrones”, do którego wideo wyreżyserował wokalista grupy, Oliver Sykes.

Płyta „That's The Spirit” została nagrana na greckiej wyspie Santorini w Studiu Black Rock. Na krążku znalazło się 11 kompozycji.

Słuchaliście już najnowszego albumu Bring Me The Horizon?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Bring Me The Horizon