Bring Me The Horizon zagrał koncert w dawnym tunelu metra
Justyna Kierzkowska
15.09.2015 10:45
Bring Me The Horizon zagrał koncert w dawnym tunelu metra Fot. Mary Ashton-Ellis/ East News

Z okazji premiery swojej najnowszej płyty zespół postanowił zorganizować występ inny, niż wszystkie. Jak brzmiały kawałki z „That's The Spirit” w starych korytarzach metra?

Piąty studyjny album zespołu miał swoją premierę 11 września 2015 roku. Tym razem grupa Bring Me The Horizon postawiła na oryginalność i zagrała w tunelu przy stacji Waterloo w Londynie.

Miejsce, które niegdyś służyło jako tunele metra, nosi nazwę House of Vans i zostało specjalnie przerobione tak, żeby mogły się w nim odbywać różne imprezy muzyczne i wydarzenia związane z kulturą ulicy – modą, jazdą na deskorolkach i rowerach – jak i również seanse filmowe.

Zobaczcie, jak wyglądał koncert zespołu w dawnym metrze.

Muzycy zagrali kawałki ze swojej nowej płyty. Jak Bring Me The Horizon sprawdził się na żywo w „Happy Song”?

Klub zamieścił też zdjęcia z koncertu na swoim Facebooku.

Jeśli na koncert w londyńskim klubie nadal macie za daleko, to na stronie House of Vans możecie wybrać się na wirtualną wycieczkę i zwiedzić wszystkie pomieszczenia.

Wirtualna wycieczka po House of Vans

Pierwszy singiel z nowego albumu – „Drown” – został ujawniony jeszcze w październiku 2014 roku. W lipcu i sierpniu 2015 roku brytyjska kapela zaprezentowała 3 single z nadchodzącej płyty – „True Friends”, „Happy Song” i „Thrones”, do którego wideo wyreżyserował wokalista grupy, Oliver Sykes.

Płyta „That's The Spirit” została nagrana na greckiej wyspie Santorini w Studiu Black Rock. Na krążku znalazło się 11 kompozycji.

Słuchaliście już najnowszego albumu Bring Me The Horizon?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.