Iggy Pop reklamuje polskie piwo. Zobacz spot firmy Palikota i Wojewódzkiego [WIDEO]

27.03.2021 13:53
Iggy Pop Fot. David Fisher/REX/East News

Iggy Pop pije polskie piwo. I to o smaku marakui! Słynny amerykański muzyk wziął udział w kampanii reklamowej #NieWstydźSię, której celem jest promocja nowego piwa Browaru Tenczynek. 

Browar Tenczynek: Iggy Pop reklamuje polskie piwo

Od 11 marca w mediach społecznościowych można śledzić nową kampanię Browaru Tenczynek. W ramach akcji oznaczonej #NieWstydźSię udostępniano spoty przedstawiające nieszablonowe osoby i ich pasje, zapowiadając, że zwieńczeniem całości będzie reklama z bardzo charakterystycznym muzykiem i piwem Tenczynek Marakuja w rolach głównych. Wczoraj Janusz Palikot, właściciel browaru, który wraz z Kubą Wojewódzkim i Tomaszem Czechowskim prowadzi firmę odpowiedzialną za kreację tej marki, zdradził, że tym tajemniczym muzykiem jest Iggy Pop

Zgodnie z zapowiedzią Palikota, od dziś podziwiać możemy twórcę "The Passenger", który w rytm swojego największego przeboju popija polskie piwo... i nie tylko.

Polecamy

Janusz Palikot i Kuba Wojewódzki sprzedają razem piwo

Powyższa kampania jest efektem współpracy Janusza Palikota, Kuby Wojewódzkiego oraz Tomasza Czechowskiego, którzy w ubiegłym roku założyli spółkę Przyjazne Państwo zajmującą się sprzedażą napojów alkoholowych i bezalkoholowych z zawartością frakcji olejów uzyskanych z konopi. Dotychczas ich flagowym produktem było piwo Buh, w którego promocji poza Palikotem i Wojewódzkim wzięła udział Katarzyna Warnke.  

Polecamy

Po takiej reklamie z pewnością się to zmieni. Skoro nawet Iggy Pop nie wstydzi się pić piwa o smaku marakui, z pewnością wielu miłośników rocka (i nie tylko) zdecyduje się dać mu szansę...

Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.