Bruce Dickinson: Lady Gaga jest lepsza niż Madonna

Magda Słomka
25.09.2015 16:58
Bruce Dickinson: Lady Gaga jest lepsza niż Madonna Fot. Reimschuessel / Splash News / East News; Papixs / East News

Wokalista Iron Maiden postanowił wypowiedzieć się o koleżance po fachu. Zdaje się, że Bruce Dickinson darzy Lady Gagę sporą sympatią...

Popowa wokalistka zażyczyła sobie, by nie porównywać jej do Madonny, jak rzecz się ma nierzadko, ale do Iron Maiden. Lady Gaga odważyła się stwierdzić nawet, że „jest nowym Iron Maiden”...

Bruce Dickinson opowiedział o tym, co sam myśli o artystce. Okazuje się, że wokalista całkiem nieźle orientuje się w muzyce popularnej. Kim dla niego jest Lady Gaga?

Myślę, że ona jest świetna i zgadzam się z nią: ona nie jest kolejna Madonną, jest od niej o wiele lepsza. Dlatego że potrafi śpiewać – ma zjawiskowy głos i jest naprawdę dobrą instrumentalistką. Ma też świetne poczucie dramatu. Ktoś, kto może pojawić się na ceremonii rozdania nagród przebrany za kanapkę z boczkiem, ma mój głos. Ona jest świetna.

„Miłość, przyjaźń i muzyka” - hasło Przystanku Woodstock - pasuje tu naprawdę dobrze. Bruce kocha Lady Gagę, a Lady Gaga kocha Bruce’a i całe Iron Maiden. Za co?

To moim zdaniem jeden z największych zespołów w historii. Niektórzy nie zdają sobie sprawy ze znaczenia i zasięgu metalu. Iron Maiden po dziś dzień wypełnia całe stadiony. To z powodu kultury tej muzyki i poezji pełnej siły, które jednoczą fanów w esencji tego o co chodzi w tym zespole. Zawsze powtarzam ludziom, którzy porównują mnie do Madonny, że to nieprawda, bo jestem następnym Iron Maiden. 

Aby udowodnić, że słowa te były szczere, Lady Gaga za pomocą Twittera postanowiła udowodnić, jak wiele znaczy dla niej kapela i wyznała, że wstała specjalnie o 5.00, by pobrać nowy krążek Iron Maiden, „The Book Of Souls”...

Kult Lady Gagi zaczyna nabierać pokaźnych rozmiarów w świecie metalu... Wokalistka została zauważona przez rockmanów nie tylko z powodu brylowania na salonach w mięsie i koszulkach Iron Maiden... O współpracy z Lady Gagą marzy Rob Halford, wokalista Judas Priest...

Trzeba się przebić przez to całe wizualne przedstawienie, aby dotrzeć i odkryć głos Gagi. Dla mnie jako wokalisty, jest on całkowicie sensacyjny i chciałbym kiedyś móc z nią coś wspólnie nagrać. Nie wiem czy kiedyś to się stanie, ale jest to zapisane na mojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią.

Wy też lubicie Lady Gagę?

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.