22.11.2016 11:34

Bruce Dickinson jako fryzjer w akcji charytatywnej

Muzyk nie potrafi wysiedzieć na miejscu - niedawno był na biznesowym kongresie w Polsce, a już zdążył uczestniczyć w charytatywnej akcji Brave to Shave.

Bruce Dickinson jako fryzjer w akcji charytatywnej
foto: kadr z wideo

Wokalista, muzyk, właściciel firmy Cardiff Aviation, pilot, przedsiębiorca, który jest przykładem dla innych mówiąc o swoich interesach m.in. na kongresie w Rzeszowie. Bruce Dickinson to człowiek wielu talentów i ma spore zainteresowań, z czego szczególnie sobie ceni właśnie hokej i drużynę Cardiff Devils. Wokalista nawet otrzymał swoją własną koszulkę zespołu ze swoim nazwiskiem oraz numerem 666. Natomiast Dickinson zaprosił zawodników Patricka Bordeleau i Seana Bentivoglio, do przetestowania wirtualnego symulatora lotu w Cardiff Aviation.

Muzyk pojawił się również 20 listopada 2016 roku w Cardiff w Wielkiej Brytanii na meczu Cardiff Devils z Glasgow Braehead Clan. Tego dnia doszło do akcji, która miała na celu zebranie pieniędzy na projekt Brave the Shave. Akcja ma na celu zbieranie funduszy na walkę z rakiem, a golenie głów przez uczestników tego projektu ma na celu wsparcie chorych, których wygląd zmienia się w wyniku choroby.

Zawodnik drużyny Joshua Batch postanowił przyłączyć się do Brave The Shave i zachęcił do tego swoich kolegów z Cardiff Devils. Sportsmen chce zebrać 3 000 funtów. Na tej stronie możecie zobaczyć nagranie, jak Bruce Dickinson wziął się za golenie Batchowi głowy.

Zobaczcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

Akcję możecie wesprzeć finansowo na stronie Brave the Shave.

Bruce Dickinson na własnej skórze przekonał się jak wygląda walka z rakiem, zatem jego uczestniczenie w tej akcji raczej nikogo nie dziwi. Tego dnia muzyk został również poproszony o to, żeby rzucić krążek rozpoczynając tym samym mecz.

Jak oceniacie gest Dickinsona?

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Bruce Dickinson