15.05.2016 14:23

Bruce Dickinson rozprawił się z nieposłusznym fanem

Wokalista Iron Maiden podczas jednego z ostatnich koncertów zespołu zagroził jednemu z fanów. Jaka była przyczyna takiego zachowania?

Bruce Dickinson rozprawił się z nieposłusznym fanem
foto: Notimex / The Grosby Group / EAST NEWS

Muzycy Iron Maiden są aktualnie w światowej trasie The Book Of Souls promującej ich ostatni album o tym samym tytule, który miał premierę 4 września 2015 roku. 12 maja 2016 grupa zagrała koncert w Adelaide Entertainment Centre w Adelaide w Australii, jednak nie wszystko potoczyło się po myśli Bruce'a Dickinsona.

Podczas utworu „Fear Of The Dark” jeden z fanów zaczął popychać innych uczestników i przepychać się w kierunku sceny. Mężczyzna - jak później twierdziły osoby z publiczności - wyglądał na pijanego i próbował wywołać bójkę. Zachowanie słuchacza zauważył na scenie wokalista Iron Maiden, który przerwał na chwilę koncert i nie omieszkał skomentować tej sytuacji.

"

Do tego gentelmena z przodu, w koszulce Raiders, tak, do ciebie mówię. Zostałeś zatrzymany przez kilkoro naprawdę przyjaznych gości. Uspokój się, do cholery, jasne? Bo jak nie... tak, ty. W innym razie zostaniesz wyprowadzony. "

Na tej groźbie jednak się nie skończyło, bo niezdyscyplinowany fan nie chciał się uspokoić. Zdenerwowany Bruce Dickinson użył więc jeszcze mocniejszych słów.

"

Mam nadzieję, że lubisz szpitalne jedzenie. Tak, no pokaż mi jeszcze palec. Przyjdź za scenę, a sam cię załatwię. "

Na tę wypowiedź zgromadzeni fani zareagowali brawami i okrzykami, wyrażającymi poparcie dla słów muzyka. Cała sytuacja została zarejestrowana na nagraniu.

Ostatecznie mężczyzna został wyprowadzony z koncertu przez ochronę, a koncert został wznowiony. Już po występie fani, którzy znajdowali się w pobliżu, komentowali całą sytuację.

"

To była naprawdę super noc i dobrze jest widzieć, że tacy ludzie, jak ten gość, są wypraszani z koncertu, żeby inni mogli po prostu dobrze spędzić czas, a nie mieć zrujnowaną całą zabawę. "

Jak oceniacie zachowanie Bruce'a Dickinsona?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Rock News Iron Maiden Bruce Dickinson