Bruce Dickinson rozszerza lotniczą działalność

Małgorzata Wierzejewska
08.07.2015 09:55
Bruce Dickinson rozszerza lotniczą działalność

Jak zapowiadał, tak zrobił. Bruce Dickinson z Iron Maiden dopina właśnie ostatnie szczegóły dotyczące założenia nowej linii lotniczej. Muzyk spotkał się w tym celu z przedstawicielami Transport Malta. A to nie koniec nowości!

Start linii lotniczych Bruce'a Dickinsona coraz bliżej. Okazuje się jednak, że muzyk nie poprzestanie tylko na tym. Lider Iron Maiden zamierza pomagać też innym przewoźnikom. Podczas spotkania na Malcie Dickinson i przedstawiciele Transport Malta rozmawiali na temat rozszerzenia działalności.

Zajmiemy się wszystkim. Od realizacji zamówienia technicznego, przez administrację. Jedyne, co ktoś będzie musiał zrobić, to sprzedać bilety. Tyle.

Linie lotnicze, które już za chwilę zaczną działać pod skrzydłami VVB, zajmą się też między innymi wynajmem samolotów i załogi, a także utrzymaniem i ubezpieczeniem innych linii lotniczych i przedsiębiorstw.

Dlaczego Bruce Dickinson zdecydował się na współpracę akurat z Transport Malta? Opowiedział o tym w niedawnym wywiadzie.

Jeśli chodzi o Transport Malta, to najbardziej imponują mi dwie rzeczy. Po pierwsze, ich podejście do bezpieczeństwa. Tutaj nie ma mowy o niestaranności. Poza tym sama komunikacja z nimi jest świetna. Można nawet powiedzieć, że są dwa razy szybsi, nie musimy czekać dwóch tygodni na to, żeby ktoś odpowiedział na nasz e-mail. Świetnie pracuje się z kimś kto chce, abyś odniósł sukces.

Bruce Dickinson na tego typu biznesach zna się doskonale. Przypomnijmy, że od 2012 roku jest współwłaścicielem firmy Cardiff Aviation, która zajmuje się serwisowaniem samolotów pasażerskich. Inwestuje też w polskie samoloty Flaris Lar 1.

Teraz lider Iron Maiden cieszy się, że dzięki nowej linii będzie mógł stworzyć wiele nowych miejsc pracy.

W ciągu ostatnich dwóch lat moja firma naprawdę się rozrosła. Teraz rozrośnie się jeszcze bardziej. To dzięki naszemu unikalnemu stylowi, tak myślę. Chcemy zmienić podejście do rynku lotniczego. Poza tym będziemy mogli stworzyć nowe miejsca pracy , a potem tylko rozszerzać zakres naszych usług.

Bruce Dickinson wspomniał też, że przez wiele lat latał samolotami pasażerskimi. Podczas spotkania z Malta Transport muzyk zażartował, że aby zagrać koncert z Iron Maiden musiał brać bezpłatny urlop.

To było fantastyczne. Na szczęście, nigdy nie robili mi problemów.

Lotniczy biznes nie jest jedyną sprawą, która zaprząta głowę Bruce'a Dickinsona. Zespół Iron Maiden już 4 września 2015 roku wyda nową płytę. Premiera 16. studyjnego krążka kapeli została przesunięta w czasie, ponieważ muzycy czekali na powrót Dickinsona. Nie wiemy, jak Wy, ale my nie możemy się doczekać kiedy „The Book Of Souls” trafi na sklepowe półki!

A swoją drogą, polecielibyście samolotem pilotowanym przez Bruce'a Dickinsona?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.