20.08.2015 13:14

Bruce Dickinson sprzedaje samolot w Harrods

Wiadomo nie od dziś, że Bruce Dickinson to przedsiębiorczy biznesman. Wokalista Iron Maiden ma otworzyć własne stoisko w ekskluzywnym, londyńskim domu towarowym Harrods, gdzie będzie wystawiony na sprzedaż jego odrzutowiec.

Bruce Dickinson sprzedaje samolot w Harrods
foto: kadr z wideo

Bruce Dickinson ma zamiar otworzyć własną linię lotniczą, kupuje także polskie samoloty, jest również prezesem firmy Aeris Aviation. Muzyk rozszerza swoją pozamuzyczną działalność coraz bardziej. Na stoisku w Harrods od wokalisty Iron Maiden będzie można zakupić za 2,2 miliona funtów samolot Eclipse 550 stworzony przez One Aviation.

Guy Cheston, dyrektor Harrods Media, mówi o współpracy z Brucem Dickinsonem:

"

Harrods zawsze był dumny z oferowania najbardziej ekskluzywnych i unikatowych produktów. Prywatny samolot Aeris Eclipse 550 jest zdecydowanie czymś, co może zainteresować naszych klientów. Będziemy gościć w sierpniu stoisko, gdzie odwiedzający nas będą mogli się spotkać z ekspertami z Aeris Aviation i dowiedzieć się od nich więcej o tym nadzwyczajnym odrzutowcu. "

Maszyna zostanie przyozdobiona logiem Harrods, a osoba, która ją zakupi otrzyma kartę prezentową z zasobem 50 tys. funtów możliwych do wykorzystania w domu towarowym.

Model Eclipse 550 spotkał się z podziwem ze strony Bruce'a Dickinsona. Jego zdaniem jest to najbardziej ekologiczny samolot zużywającym zaledwie 200 litrów paliwa na godzinę lotu.

"

Odrzutowiec wrócił na taśmy produkcyjne, jest cały rynek do zdobycia przez jego ogromny potencjał. Nie ma innego dwusilnikowego samolotu, który mógłby się równać z Eclipse pod względem kosztów i ekonomii oraz możliwości zasięgu. Jest idealny do korzystania z niego w Europie. Świetnie się go pilotuje, jestem podekscytowany przyszłością tej doskonałej maszyny.  "

Zobaczcie co więcej o Eclipse 550 ma do powiedzenia wokalista Iron Maiden:

Ci, którzy nie dysponują odpowiednim budżetem na sprawienie sobie prywatnego odrzutowca, mogą za to pomyśleć o kupnie nowej płyty Iron Maiden. „The Book Of Souls” trafi do sprzedaży 4 września 2015 roku. Poznaliśmy już singiel promujący wydawnictwo, którym jest utwór „Speed Of Light”.

Mielibyście chrapkę na zakupienie samolotu od Bruce'a Dickinsona?

Robert Skowronski
Tagi: Duperele Bruce Dickinson