Bruce Dickinson zdrowieje

Urszula Drabińska
25.03.2015 13:54
Bruce Dickinson zdrowieje

Iron Maiden ma nadzieję na pełen powrót do zdrowia wokalisty. Podobnie jak sam Bruce, który pierwszy raz od rozpoczęcia leczenia pojawił się publicznie.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia u Bruce’a Dickinsona wykryto mały guz nowotworowy u nasady języka. Muzyk w połowie lutego 2015 roku zakończył trwającą 7 tygodni chemioterapię i radioterapię. Zespół regularnie informuje o jego stanie. Oto pełne optymizmu oświadczenie z 24 marca.

W ostatnich kilku dniach Bruce był u specjalistów i poddał się badaniom. Jesteśmy zachwyceni. Możemy poinformować, że sytuacja jest bardzo dobra – optymistycznie wypatrujemy pełnego wyzdrowienia.

Do maja, kiedy Bruce podda się skanowi, wciąż nie będziemy mieć ostatecznego potwierdzenia, że rak został w pełni wyeliminowany. Jak w ostatniej wiadomości pisał na tej stronie Rod [Smallwood, menedżer zespołu], pełny powrót do zdrowia zajmie jeszcze kilka miesięcy.

Administrator oficjalnej strony zespołu poinformował też, jak wokalista zareagował na dobrą wiadomość od lekarzy. Uwielbia być aktywny, więc kilka razy zajrzał już do siedziby Maidenów, a po razie do pobliskiego pubu oraz do hangaru Hybrid Air Vehicle, gdzie powstaje największy statek powietrzny na świecie.

bruce-dickinson-airport-2

Bruce’owi życzymy coraz częstszych wizyt w barze u przyjaciół, a sobie samym… nowej płyty Iron Maiden, która ponoć jest już gotowa.

Urszula Drabińska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.