Bruce Springsteen zagrał w barze w New Jersey

Małgorzata Wierzejewska
20.07.2015 11:43
Bruce Springsteen zagrał w barze w New Jersey Fot. kadr z wideo

Tego wieczoru fani kapeli Joe Grushecky and the Houserockers nie zapomną nigdy! W trakcie koncertu w New Jersey do zespołu dołączył Bruce Springsteen. Muzyk zagrał aż 15 piosenek. Zobaczcie, co działo się na scenie!

A działo się naprawdę dużo! Zebrana w barze publiczność nie tylko zupełnie nie spodziewała się, że zobaczy Bruce'a Springsteena na żywo, ale usłyszała też jego największe przeboje. Z „Because the Night” na czele.

Koncert trwał w sumie prawie 2 godziny. Bruce Springsteen zagrał takie kawałki, jak „Never Enough Time”, „Adam Raised a Cain”, „Atlantic City”, „Code of Silence”, „Light of Day” i „Darkness on the Edge of Town”.

Zobaczcie wideo nakręcone przez jednego z fanów artysty.

Joe Grushecky i Bruce Springsteen przyjaźnią się od niemal 30 lat. Poznali się w 1980 roku, kiedy zespół Houserockers nagrywał swój drugi krążek. W 1995 roku Bruce wyprodukował płytę Grushecky'ego „American Babylon”, której jest współautorem. Później wyruszył z nim w klubową trasę koncertową. Od tego czasu panowie grali razem niejednokrotnie.

Co ciekawe, każdego roku muzycy występują niedaleko miejsca, gdzie odbył się koncert-niespodzianka. Chodzi o Paramount Theater w New Jersey.

Setlista koncertu w barze w New Jersey:

 1. Never Be Enough Time
 2. Adam Raised a Cain
 3. Darkness on the Edge of Town
 4. Racing in the Street
 5. Chain Smoking
 6. Talking To The King
 7. Save My Love
 8. Frankie Fell in Love
 9. Atlantic City
 10. Pumping Iron
 11. Code of Silence
 12. Because the Night
 13. The Promised Land
 14. Pink Cadillac
 15. Light of Day

Jak Wam się podoba współpraca Bruce Springsteen - Joe Grushecky?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.