Budka Suflera wraca do koncertowania bez Cugowskiego. Fani są niezadowoleni: "Kończcie Panowie, wstydu oszczędźcie"

28.05.2021 13:30
Budka Suflera Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół ogłosił powrót na scenę, ale nie wszyscy się z tego powodu cieszą. Część fanów uważa, że Budka Suflera nie powinna już grać.

Budka Suflera poinformowała swoich fanów, że powróci na scenę, by zagrać piosenki napisane przez zmarłego Romualda Lipkę. Trasa odbędzie się bez Krzysztofa Cugowskiego, który postanowił nie wracać do zespołu. Nie wszystkim wielbicielom Budki Suflera przypadła do gustu decyzja zespołu o powrocie na scenę.

Polecamy

Budka Suflera wraca do koncertowania bez Cugowskiego. Fani są niezadowoleni: "Kończcie Panowie, wstydu oszczędźcie"

W poście na profilu Budki Suflera na Facebooku możemy przeczytać:

Budka Suflera – filar polskiej popkultury – powraca do koncertowania na żywo. Najbardziej rozpoznawalny zespół w naszym kraju wydał płytę z kompozycjami pozostawionymi przez Romualda Lipko, które teraz przedstawi swoim fanom na żywo. Po ponad rocznej przerwie grupa przypomni także swoje największe przeboje.

Nie wszyscy są jednak zadowoleni z posunięcia zespołu, bo kilka lat temu kapela ogłosiła koniec kariery. Jednak jak się okazało, zamierza nadal grać. Nic zatem dziwnego, że pod postem pojawiły się komentarze niezadowolonych fanów w stylu: "Budka Suflera zakończyła działalność. Nie róbcie sobie jaj tylko zmieńcie nazwę bo to kpiny." czy "Popkulturowy? Kończcie Panowie, wstydu oszczędźcie. Byliście rockmenami kiedyś..."

Od razu też padły pytania, kto zastąpi Cugowskiego, skoro nie zamierza występować teraz z Budką Suflera. Okazuje się, że na wokalu usłyszymy Roberta Żarczyńskiego. Na razie kapela nie podała dokładnych dat swoich koncertów.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.