Budka Suflera z błędem w tytule singla? Posłuchajcie nowej piosenki "Wontpliwości" [WIDEO]

21.09.2022 15:41
Budka Suflera Fot. FOT. PIOTR KRZYZANOWSKI/POLSKA PRESS GRUPA/Polska Press/East New

Budka Suflera podzieliła się kolejnym singlem nagranym z Jackiem Kawalcem. Dlaczego tytuł brzmi ''Wontpliwości'?

Budka Suflera podzieliła się kolejnym singlem nagranym z Jackiem Kawalcem na wokalu. Piosenka nosi tytuł "Wontpliwości" i błąd w nazwie jest zamierzony.  Autorem piosenki jest Romuald Lipko. 

Polecamy

Budka Suflera z singlem "Wontpliwości" [WIDEO]

Zespół obecnie współpracuje z aktorem Jackiem Kawalcem, z którym pierwszy raz wystąpił 30 stycznia 2022 na finale WOŚP.  ''Wontpliwości' to już kolejny singiel po utworze "O tobie myślę w zimną noc", który zapowiada kolejny album Budki Suflera, na którym ukaże się kilkanaście premierowych kompozycji. Tytuł ''Wontpliwości" wcale nie jest błędem, o czym dowiadujemy się z opisu utworu:

Wątpliwości, te poprawnie pisane, to obok wiary i zwątpienia, radości i smutku, miłości i obojętności treść naszego życia. Wontpliwość stworzona przez autora Bogdana Olewicza, to rzeczywistość.

Posłuchajcie, jak brzmi nowy kawałek Budki Suflera:

Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów, w stylu:

Prawdziwa dobra muzyka z przesłaniem z treścią z rockowym pazurem zawsze trafi do serca.

Nie wiem co lepsze klip czy utwór. Oby tak dalej!

Teksty do nowych piosenek Budki Suflera oprócz Bogdana Olewicza, piszą Jacek Cygan i Zbyszek Hołdys. Nowy album ma się ukazać jesienią.

Były wokalista Budki Suflera, Krzysztof Cugowski uważa, że działania po trasie pożegnalnej w 2014 są demolowaniem legendy. Na razie dyskografię Budki Suflera zamyka album "10 lat samotności" nagrany z Felicjanem Andrzejczakiem.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.