Budka Suflera zaprosiła Cugowskiego na swój koncert. Fani: "Zniszczyliście cały dorobek tego zespołu"

20.08.2021 13:40
Budka Suflera Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zespół postanowił publicznie zaprosić na swój koncert Krzysztofa Cugowskiego, który miałby się na nim pojawić... w roli gościa. Internauci są oburzeni.

Budka Suflera zagra w sobotę, 21 sierpnia 2021 koncert w Lublinie upamiętniający Romualda Lipkę, który zmarł w 2020 roku. W Ogrodzie Saskim mają pojawić się najbliżsi i zespół postanowił na swoim profilu na Facebooku zaprosić również Krzysztofa Cugowskiego. Fani zespołu uważają to za niesmaczne zagranie.

Polecamy

Budka Suflera zaprosiła Cugowskiego na swój koncert. Fani: "Zniszczyliście cały dorobek tego zespołu"

We wpisie Budki Suflera czytamy, że niedługo odbędzie się w Muszli Koncertowej w Ogrodzie Saskim w Lublicie koncert dla Lipko, na którym będzie jego rodzina i mieszkańcy Lublina: 

Ponownie kierujemy do Ciebie zaproszenie. Wystąp z nami jako gość w tym koncercie!

Pod wpisem możemy przeczytać komentarze fanów, którzy uważają, że panowie powinni wyjaśniać stosunki prywatnie, a nie w sieci:

Prowadzenie tego typu dyskusji za pośrednictwem mediów społecznościowych zawsze jest słabe. A te dwa słowa „jako gość” wpisano chyba tylko po to, żeby Cugowskiemu ciśnienie podnieść? Raczej nie tędy droga do zgody… 

Z szacunku do fanów i samego siebie Pan Krzysztof powinien to odrzucić. Nazywanie go "gościem" też jest mocno słabe. Dlaczego tak bardzo utraciliście poczucie smaku i gustu? Zniszczyliście cały dorobek tego zespołu, możecie sobie tylko pogratulować.

Portal onet.pl skontaktował się z Krzysztofem Cugowskim, który tak skomentował sprawę:

Zaproszenie jest z dzisiaj, a koncert jest jutro? Proszę się zastanowić.

Polecamy

We wcześniejszej rozmowie z onet.pl, wokalista wyznał, że zespół dla niego przestał istnieć od kilku lat:

Zespół Budka Suflera zakończył swoją działalność w 2014 r. To, co się działo później z grupą, nie jest moją sprawą i nie chcę tego komentować. O nowych koncertach niestety nic nie wiem.

Obecnie Budka Suflera działa z wokalistą Robertem Żarczyńskim. Zespół ostatnio wystąpił bez Cugowskiego na koncercie Top of The Top w Sopocie.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.