Bullet For My Valentine jako Armia Hałasu

Małgorzata Wierzejewska
20.07.2015 09:37
Bullet For My Valentine jako Armia Hałasu Fot. Jørund Føreland Pedersen, CC-BY-SA-3.0

Matt Tuck i spółka wypuścili kolejną piosenkę zapowiadającą album „Venom”. Jak brzmi „Army of Noise” Bullet For My Valentine? Posłuchajcie!

Jeśli słyszeliście dwa poprzednie single promujące nadchodzący album BFMV, „No Way Out” i „You Want A Battle? (Here’s A War)”, nie będziecie zawiedzeni. Zespół promując płytę „Venom” wypuszcza coraz lepsze kawałki.

Nic dziwnego, że wokalista grupy Matt Tuck nie może doczekać się, kiedy longplay trafi na sklepowe półki.

Pokładamy w tym krążku wielkie nadzieje. Naprawdę uważam, że to może być metalowy album roku. Przy każdej naszej płycie byliśmy podekscytowani, ale przy tej ta ekscytacja jest większa.

„Army of Noise” Bullet For My Valentine to szybka i energetyczna piosenka. To jeden z najmocniejszych kawałków na całej płycie.

Poproszony o to, by zdradził, czego możemy spodziewać się po nowym albumie Matt Tuck odpowiedział, że to wcale nie jest takie proste. Muzyk zrzucił to na fakt, że poświęcił krążkowi ostatnie kilkanaście miesięcy i... po prostu nie jest obiektywny.

Nie umiem jej podsumować. W studio nagraniowym zostawiłem krew, pot i łzy. To najbardziej agresywna płyta, jaką nagraliśmy do tej pory. Jestem przekonany, że ten krążek trafi do wielu ludzi. My, jako zespół, naprawdę jesteśmy z niego cholernie dumni.

Przypomnijmy, że 5. studyjny album metalowych tytanów z Wielkiej Brytanii ukaże się 14 sierpnia 2015 roku. Płyta „Venom” została wyprodukowana przez Carla Bowna i, znanego między innymi ze współpracy ze Slipknot, czy Machine Head, Colina Richardsona.

Tracklista:

 1. V
 2. No Way Out
 3. Army of Noise
 4. Worthless
 5. You Want A Battle? (Here’s A War)
 6. Broken
 7. Venom
 8. Harder the Heart
 9. Skin
 10. Hell or High Water
 11. Pariah

Podoba się Wam nowy singiel od Bullet For My Valentine?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.