05.06.2015 10:55

Bullet For My Valentine założy biżuterię z prochami fanów

Założylibyście naszyjnik z prochami tragicznie zmarłej osoby? Panowie z Bullet For My Valentine nie mają z tym problemu. Podczas najbliższej trasy koncertowej będą nosić naszyjniki z prochami swoich fanów. Sprawdźcie szczegóły!

Bullet For My Valentine założy biżuterię z prochami fanów
foto: Jørund Føreland Pedersen, CC-BY-SA-3.0

O tym, żeby pojechać z nimi w trasę i stanąć na tej samej scenie, marzy chyba każdy fan chłopaków z Bullet For My Valentine. Marzyli o tym też 21-letni Corran „Coz” Powell i 18-letni James Simmons. Niestety, obaj w grudniu 2014 roku zginęli w wypadku samochodowym. Krótko po tym zdarzeniu ich rodzice wpadli na nietypowy pomysł. Prochy chłopaków umieścili w specjalnie skonstruowanych naszyjnikach i... odezwali się do Bullet For My Valentine z szokująca dla niektórych propozycją. 

Możemy sobie tylko wyobrazić, jakie były miny muzyków, kiedy usłyszeli, czy nie chcieliby zabrać w trasę koncertową takiej wyjątkowej biżuterii. Jednak Matthew Tuck i spółka zgodzili się bez mrugnięcia okiem. Tak więc podczas trasy po Ameryce Północnej, w którą Bullet for My Valentine wyjedzie razem ze Slipknotem i Lamb of God, będą towarzyszyć im prochy tragicznie zmarłych fanów.

Swojej radości nie kryje matka starszego z chłopców. Cieszy się, że dzięki temu pamięć o jej synu zostanie zachowana.

"

To niesamowite. Do teraz nie mogę uwierzyć, że to będzie miało miejsce. Nie potrafię opisać, jak się w związku z tym czuję. To wspaniały gest. "

Ojciec młodszego dodał z kolei, że twórczość kapeli miała ogromne znaczenie dla zmarłych wielbicieli BFMV.

"

Muzyka była dla nich bardzo ważna i naprawdę wypełniała ich życie. James był wielkim fanem Bullet for My Valentine, Slipknota i My Chemical Romance. "

Jak będą wyglądać naszyjniki z prochami fanów, które założy Bullet For My Valentine? Dwie wyjątkowe błyskotki to koło zębate z gry „Gear of War”, którą uwielbiał Simmons oraz małym podłużnym, złotym cylindrem. Biżuteria, która kryje w sobie prochy młodych mężczyzn została wykonana ze stali nierdzewnej.

Niestety, tragicznie zmarli fani Bullet For My Valentine nie doczekali 5. krążka kapeli. Album „Venom” ukaże się 14 sierpnia 2015 roku.

Co sądzicie o takim geście?

Magda Słomka
Tagi: Duperele Bullet for My Valentine