Była żona Chestera Benningtona rozmawia z jego duchem?

Maciej Koprowicz
30.08.2017 11:21
Była żona Chestera Benningtona rozmawia z jego duchem? Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl, East News

Coś dla miłośników zjawisk paranormalnych. Samantha Bennington twierdzi, że jest w kontakcie ze zmarłym liderem Linkin Park za pośrednictwem medium.

Samantha była żoną Chestera Benningtona w latach 1996-2005 i doczekała się z nim jednego syna, Dravena Sebastiana. Choć para rozwiodła się i wokalista Linkin Park ożenił się później z Talindą Ann Bentley, pozostali w dobrych relacjach. Śmierć artysty była dla Samanthy i Dravena ogromnym wstrząsem. Rodzina musi korzystać z terapii psychologicznej.

Swojemu cierpieniu pierwsza żona Benningtona stara się ulżyć także w bardziej niecodzienny sposób. Kobieta wierzy, że z pomocą praktyk spirytystycznych może się skontaktować z duchem zmarłego męża i korzysta z usług medium. Na swoim profilu facebookowym napisała:

Draven i ja mieliśmy cudowną sesję terapeutyczną tego ranka, a teraz spotykamy się z cudownym medium.

Tak, łączymy się z nim. Rzeczywiście pracujemy z tym medium, naszym Gutu i innymi uzdrawiaczami od tego ranka, gdy odkryliśmy, że jest to bardzo pomocne. Musimy znaleźć odpowiedzi na pytania na różne tematy oraz po prostu poskładać nasze serca.

Każdy radzi sobie ze stratą, jak może. Samantha niedawno skrytykowała Talindę i jej rodzinę za skandaliczny jej zdaniem przebieg ceremonii pogrzebowych Chestera 29 lipca 2017 w Palos Verdes. Była zbulwersowana, że ani ona, ani Draven nie mieli możliwości przemówić na pogrzebie. Zarzuciła także organizującej uroczystości rodzinie wokalisty komercjalizację jego śmierci i uczynienie z pogrzebu zlotu celebrytów.

Chester Bennington zmarł 20 lipca 2017 w wieku 41 lat. Do samobójstwa przez powieszenie muzyka pchnęła prawdopodobnie depresja. Druga żona muzyka, Talinda pożegnała go we wzruszającym liście. Hołd dla zmarłego kolegi szykują także muzycy Linkin Park.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.