Zemsta byłej żony Slasha. Kobieta sprzedaje pamiątki po gitarzyście w Hard Rock Cafe

Karolina Woźniak
05.04.2019 14:57
Zemsta byłej żony Slasha. Kobieta sprzedaje pamiątki po gitarzyście w Hard Rock Cafe Fot. : Tom Donoghue/PictureGroup/EAST NEWS

Była żona Slasha najwyraźniej chce się zemścić na byłym mężu. Kobieta postanowiła sprzedać pamiątki po gitarzyście Guns N' Roses.

Perla Hudson była żoną Slasha przez 17 lat. Sam proces rozwodowy ciągnął się od 2014 roku. Co było powodem takich radykalnych decyzji? Prawdopodobnie "stara" miłość Slasha, Meegan Hodges, z którą muzyk zamieszkał zaraz po złożeniu papierów rozwodowych. Okazuje się, że byli oni parą już pod koniec lat 80., kiedy Guns N' Roses wznosił się na szczyt popularności.

Przeczytaj także

Pamiątki po Slashu do kupienia w Hard Rock Cafe

Perla chyba wzięła sobie do serca hasło "nowy rok, nowa ja", bo teraz postanowiła pozbyć się wszystkich pamiątek po Slashu, które jej zostały. Co będzie można kupić na "wyprzedaży"? T-shirty ze śmiesznymi nadrukami, skórzane paski, nagrody muzyczne, które zdobył gitarzysta, cylinder z kolekcji muzyka, różne przedmioty kolekcjonerskie z czasów Guns N' Roses. Wszystkie rzeczy będzie można nabyć na aukcji, która odbędzie się już niebawem. 17 i 18 maja 2019 roku w Hard Rock Cafe w Nowym Jorku ruszy wyprzedaż pamiątek po Slashu.  

Rozwód Slasha i Perli

Pisaliśmy już o hucznym wydarzeniu, które zorganizowała Perla po zakończeniu sprawy rozwodowej. Przyjęcie odbyło się pod nazwą "Nowe początki" i nie zabrakło na nim sugestywnych drinków Sweet Revenge czy Bitter Revenge. Na imprezie nie zabrakło także tortu, na którym znalazła się figurka Perly, a pod wielką warstwą kremu... znokautowany Slash. Kobieta może cieszyć się także z kwoty, którą musiał wypłacić jej gitarzysta. Para biorąc ślub w 2001 roku nie podpisała intercyzy. W efekcie była żona otrzymała 6,6 mln dolarów. Gitarzysta jest również zobowiązany wypłacać kobiecie miesięcznie 100 tys. dolarów na nią i 39 tys. dolarów na dzieci.

Zobacz także: >>Top 10 najpopularniejszych utworów Slasha<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.