17.10.2018 16:30

Była żona Slasha urządziła grubą imprezę z okazji rozwodu. Pojawił się nawet tort z poległym gitarzystą

Wszyscy goście przebrali się za słynne gwiazdy po rozwodzie. Ważnym momentem imprezy był tort z poległym Slashem.

Była żona Slasha zorganizowała imprezę z okazji rozwodu
foto: SIPA PRESS/EAST NEWS

Rozwód Slasha z Perlą Ferrar był długi oraz męczący dla obu stron i ciągnął się od 2014 roku. Para biorąc ślub w 2001 roku nie podpisała intercyzy. Z tego też powodu kobieta miała prawo do połowy dochodów Slasha w okresie 2001-2014 roku. Muzyk jednak w 2016 roku twierdził, że tak naprawdę Perla nigdy nie była prawnie jego żoną, bowiem okazało się, że jej wcześniejsze małżeństwo z Carlosem Martym w 1993 roku nie zostało rozwiązane.

Była żona Slasha zorganizowała grubą imprezę z okazji rozwodu

Można się domyślić, że sytuacja była dosyć napięta między Slashem a Perlą. Ostatecznie muzyk Guns N' Roses zapłacił byłej małżonce 6,6 milionów dolarów, jak również będzie płacić miesięcznie 100 tysięcy dolarów dla Perly oraz 39 tysięcy dolarów alimentów na rzecz dzieci. Wszystkie gitary oraz prawa do utworów i tantiem pozostały u Slasha.

Co robisz, gdy w końcu twoja sprawa rozwodowa się zakończyła? Perla Ferrar postanowiła zorganizować wielkie, urodzinowe przyjęcie w domu w Los Angeles, który dostała po rozwodzie. Impreza odbyła się pod hasłem #newbeginnings. Goście musieli się przebrać za gwiazdy, które mają za sobą rozwód. Kobieta zatem udawała aktorkę Zsa Zsa Gabor, która brała ślub 8 razy. Jej syn, London, przebrał się natomiast za Tommy'ego Lee z Motley Crue.

Nie zabrakło także drinków o sugestywnych nazwach Sweet Revenge, czy Bitter Revenge. Ważnym punktem wieczoru był jednak tort, na którym znalazła się figurka Perly, zaś pod kremem leżał znokautowany Slash.

foto: kadr z wideo

Slash na koncercie w Polsce w 2019

Polscy fani już niedługo będą mogli zobaczyć gitarzystę w akcji. W ramach europejskiego tournée 12 lutego 2019 roku Slash z Myles Kennedy i The Conspirators wystąpią w łódzkiej Atlas Arenie. Sprawdźcie, gdzie możecie kupić bilety na koncert Slasha.

Aleksandra Degórska
Tagi: Duperele Slash