15.10.2018 11:24

Były basista 3 Doors Down dostał 10 lat za posiadanie broni

Todd Harrell kolejny raz trafi za kratki. Tym razem został przyłapany na posiadaniu broni oraz narkotyków.

Były basista 3 Doors Down trafi za kratki na 10 lat
foto: LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Basista Todd Harrell był współzałożycielem 3 Doors Down i został wyrzucony z kapeli w 2013. W tym właśnie roku muzyk spowodował wypadek samochodowy pod wpływem alkoholu oraz leków i otrzymał wyrok 2 lat pozbawienia wolności.

Basista odsiedział rok w więzieniu, ale najwidoczniej ta sytuacja nic go nie nauczyła, bo artysta nie skończył z nałogiem i ponownie trafił za kratki - tym razem odsiedzi 10 lat. 

Były basista 3 Doors Down z wyrokiem 10 lat pozbawienia wolności

18 czerwca 2018 w St. Martin w stanie Mississippi policja otrzymała wezwanie do domu, w którym doszło do kłótni rodzinnej i rękoczynów. Policjanci znaleźli w mieszkaniu broń oraz narkotyki, co spowodowało, że basista usłyszał zarzut posiadania broni przez osobę wcześniej już skazaną, posiadanie niedozwolonych substancji oraz przemocy domowej.

Todd Harrell został uznany winnym posiadania broni i sędzia przyznał mu najwyższą karę, czyli 10 lat więzienia. Co ciekawe, gdy muzyka zatrzymano i trafił on do aresztu w czerwcu 2018 został przyłapany na sprowadzaniu sobie narkotyków do więzienia. Dowiedziano się o tym po przejrzeniu jego maili.

Miejsce Todda Harrella w zespole 3 Dors Down zajął basista Justin Biltonen. W obozie kapeli ostatnio pojawiła się bardzo smutna wiadomość - 20 sierpnia 2016 roku w wieku 38 lat zmarł Matt Roberts, gitarzysta zespołu 3 Doors Down w latach 1996-2012.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News 3 Doors Down