21.06.2018 15:45

Były frontman rockowej kapeli oskarżony przez kobiety o znęcanie psychiczne, seksualne i wyłudzanie pieniędzy

Kobiety twierdzą, że William Francis zmuszał je do seksu, jak również wymuszał od nich duże kwoty jako znak miłości.

BDSM
foto: shutterstock.com

William Francis, były muzyk kapeli Aiden, a jako solowy artysta posługujący się pseudonimem William Control, został oskarżony przez wiele kobiet o znęcanie się psychiczne, wykorzystanie seksualne oraz wyłudzanie pieniędzy. Jak podaje The Daily Beast mężczyzna zmuszał dziewczyny do sekty, gdzie BDSM był na porządku dziennym. Co więcej muzyk kazał kobietom tatuować swoje inicjały, podpisywać kontrakty krwią. Dziewczyny były również bite.

Policja w Federal Way w stanie Waszyngton zbadał oskarżenia przeciw Francisowi, ale odmówiła prowadzenia sprawy. Muzyk napisał 7 czerwca 2018 na swoim profilu na Facebooku:

"

Na początku tego roku wybrałem się do policji w sprawie przesłuchania. Po tym jak przedstawiłem swoją historię, włącznie z prywatnymi wiadomościami, detektyw stwierdził, że nie zostanie wniesione oskarżenie, bowiem to było jasne, że wszystko odbywało się za obopólną zgodą. "

Muzyk wyznał, że rzeczywiście łączyły go relacje z tymi kobietami, ale obecnie tak agresywnie się nie zachowuje i przeprosił wszystkie osoby, które poczuły się skrzywdzone. Zaprzeczył jednak, by był związany z sektą.

Były frontman rockowej kapeli oskarżony o znęcanie psychiczne i seksualne

Jedna z kobiet, 22-letnia Vitoria Chan wyznała, że William Francis wybierał młode, niestabilne kobiety, które stawały się jego niewolnicami. Inne dziewczyny wyznały, że muzyk nagrywał je, gdy podczas poniżających aktów sektu, jak również wyłudzał pieniądze, jako znak ich miłości do niego. Dochodziło również do gwałtów analnych i do grożenia bronią.

8 czerwca 2018 roku muzyk w kolejnym poście na Facebooku wyznał, że wycofuje się z życia publicznego i zamierza skupić się na swojej rodzinie.

william

Nadużycia seksualne w przemyśle muzycznym

Hollywoodzki producent Harvey Weinstein został oskarżony o molestowanie seksualne aktorek. To wydarzenie spowodowało prawdziwą falę. Wiele kobiet przyznało się, że były wykorzystywane seksualnie przez osoby z branży również muzycznej - jednym z przykładów jest Twiggy Ramirez z zespołu Marilyn Manson, który usłyszał zarzut gwałtu.

Aleksandra Degórska
Tagi: Rock News