Były manager Guns N' Roses oskarża zespół o satanizm

Joanna Chojnacka
30.11.2018 11:32
Były manager Guns N' Roses oskarża zespół o satanizm Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Doug Goldstein, były manager grupy Guns N' Roses twierdzi, że zespół zatrudniał satanistę, który rzucał magiczne zaklęcia na Axla Rose'a. 

Rozstania nigdy nie są łatwe. Także te zespołowe. Często pretensje i konflikty między byłymi kolegami z kapeli ciągną się latami. Nie inaczej bywa w przypadku byłych managerów, technicznych czy szefów wytwórni. Tym razem swoje żale na Twitterze wylał Doug Goldstein, który niegdyś dbał o interesy Guns N' Roses.

Były manager Guns N' Roses oskarża zespół o satanizm 

Goldstein, były manager autorów hitu "November Rain" opublikował swoje pretensje do zespołu, a przy okazji rzucił poważnymi oskarżeniami. Stwierdził, że inny manager grupy, Alan Niven nie zasłużył na podziękowania Gunsów, bo wplątał zespół w satanizm.

Guns N' Roses, jesteście niemożliwi! Niven był z wami 3 lata i zatrudnił satanistę, który rzucał zaklęcia na niego i na Axla. Ja pracowałem dla Rose'a przez 17 lat i pomnożyłem dwukrotnie zyski zespołu. Niven dostaje podziękowania, a o mnie nie wspominają słowem. WOW.

Alan Niven szybko odpowiedział na oskarżenia. Jak podaje alternativenation.net, mężczyzna zaprzeczył pomówieniom. Uznał, że to Goldstein prowadził zespół ku upadkowi, dlatego muzycy się z nim rozstali. Przyznał jedynie, że żałuje swojego poparcia dla Axla, gdy ten nagrywał utwór "One In A Million", który ma rasistowski wydźwięk. Poza tym Niven nie ma sobie nic do zarzucenia.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.