Były muzyk Guns N' Roses komponuje muzykę do gry Cyberpunk 2077

Aleksandra Degórska
23.01.2018 16:11
Były muzyk Guns N' Roses komponuje muzykę do gry Cyberpunk 2077 Fot. kadr z wideo

Nadal nie wiemy wiele na temat gry, jednak artysta wygadał się, że twórcy postawili mu bardzo wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową.

Fani czekają i czekają na grę Cyberpunk 2077 i nie mogą się doczekać. Ostatnio dowiedzieliśmy się o przyznaniu funduszy w programie GameInn, a co za tym idzie nad jakimi dokładnie rozwiązaniami dla gry CD Projekt Red pracują twórcy. Co więcej plan promocji Cyberpunka 2077 jest ponoć już przygotowany i ma wszystkich mocno zaskoczyć.

Jednak jak dotychczas po czterech latach milczenia na oficjalnym Twitterze Cyberpunka 2077 pojawił się dopiero jeden wpis. Teraz fani czekający na grę poznali kolejny element układanki. Były muzyk Guns N' Roses, Bryan Mantia, który grał w kapeli na perkusji w latach 2000-2006 wygadał się przy okazji jednego z wywiadów, że pracuje nad muzyką do tej właśnie gry.

Artysta wyznał, że skupia się teraz głównie na komponowaniu muzyki, bowiem uwielbia połączenie muzyki z wizualizacjami:

Pracuję również nad soundtrackiem do gry Cyberpunk 2077... ten projekt jest swego rodzaju wyzwaniem, bo twórcy szukają muzyki, której nikt nigdy wcześniej nie słyszał... chcą takiej muzyki, która mogłaby być stworzona w 2077 roku. Jestem tym zaciekawiony, bo lubię „szum biały”, myślę, że w tym kierunku pójdzie muzyka za 60 lat.

Jak skończy się ta historia? Nie wiadomo, pozostaje nam na pocieszenie obejrzeć kolejny raz trailer gry, który pojawił się w 2013 roku:

Jedyne czego możemy być pewni to tego, że nie usłyszymy w grze muzyki Guns N' Roses. Za to jeżeli chcemy zobaczyć Axla Rose'a i Slasha na jednej scenie musimy wybrać się 9 lipca 2018 roku na Stadion Śląski w Chorzowie, gdzie wystąpi Guns N' Roses.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.