Były muzyk Lady Pank walczy o zdrowie synka. Jan Borysewicz prosi fanów o finansową pomoc

26.01.2021 15:32
Jan Borysewicz Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Jan Borysewicz zachęca fanów do wsparcia zbiórki na rzecz chorego syna Andrzeja Łabędzkiego, który grał w Lady Pank przez 7 lat.

Jan Borysewicz udostępnił na swoim profilu na Facebooku krótkie wideo, w którym prosi o pomoc dla synka byłego członka zespołu Lady Pank, Andrzeja Łabędzkiego. U 3-letniego chłopca wykryto zespół Noonan - wrodzone wady rozwojowe związane m.in. z niskim wzrostem.

Polecamy

Były muzyk Lady Pank walczy o zdrowie synka. Jan Borysewicz prosi fanów o finansową pomoc

Niestety leczenie chorego synka Andrzeja Łabędzkiego sporo kosztuje, w związku z czym zorganizowano specjalną zbiórkę pieniędzy. Jan Borysewicz postanowił pomóc koledze i zachęcić swoich fanów do wsparcia tej akcji. W krótkim wideo gitarzysta udostępnił link do zbiórki podkreślając, że Lady Pank już pomaga dziecku i teraz czas, by również wielbiciele zespołu zaangażowali się i pomogli zebrać potrzebne pieniądze na leczenie 3-latka.

Andrzej Łabędzki grał w Lady Pank w latach 1994-2001. Gitarzysta nagrał z zespołem płyty "Na Na", "Międzyzdroje", "Zimowe graffiti", "W transie", "Łowcy głów" oraz "Nasza reputacja". Tymczasem Lady Pank postanowił wydać nowy album z okazji 40-lecia grupy, który ukaże się 12 marca 2021. Płytę promują single "Ameryka" i "Pokolenia".

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.