Były perkusista Black Sabbath opublikował nowy utwór

02.10.2019 11:03
Były perkusista Black Sabbath opublikował nowy utwór Fot. kadr z wideo

Bill Ward, były perkusista Black Sabbath opublikował nowy solowy utwór. "Arrow" upamiętnia ofiary strzelaniny w Las Vegas.

Bill Ward to pierwszy perkusista Black Sabbath. Po odejściu z zespołu muzyk pozostawał w dość burzliwych stosunkach z kolegami z kapeli. Największym szokiem dla fanów formacji był brak Warda na trasie reaktywowanego składu Black Sabbath w 2011 roku. Ozzy Osbourne zasugerował wówczas, że stan zdrowia perkusisty może nie pozwolić mu zagrać koncertów, co oburzyło muzyka. 

Bill Ward z Black Sabbath z nowym utworem "Arrow"

Niedawno Ward przyznał, że nie czuje już urazy do członków byłego zespołu. Perkusista nie rezygnuje również z muzykowania i kontynuuje swoją solową karierę. Ostatnia płyta muzyka "Accountable Beasts" ukazała się w 2015 roku.

Przeczytaj także

Tym razem muzyk powrócił z utworem "Arrow", który stworzył z okazji rocznicy strzelaniny w Las Vegas, do której doszło 1 października 2017 roku. W kompozycji usłyszymy również perkusistę Briana Tichy'ego oraz basistę Jamesa LoMenzo.

Bill Ward podkreślił, że utwór ma dla niego szczególne znaczenie i ma nadzieję, że przyniesie on choć odrobinę ukojenia osobom poszkodowanym w tragedii.

Wieczorem 1 października 2017 roku odbyła się strzelanina w Las Vegas. Wydajemy z tej okazji piosenkę, która mam nadzieję wesprze wszystkich rannych w tamtym dniu. To rodzaj złożenia hołdu i powiedzenia jak nam przykro, że to wszystko się wydarzyło.

Zobacz też: Rob Halford wystąpił gościnnie z Black Sabbath [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.