04.11.2019 14:28

Były perkusista Scorpionsów twierdzi, że wszyscy przedstawiciele prawa powinni być płci męskiej

James Kottak słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. Tym razem uznał, że strażacy, policjanci i inni przedstawiciele prawa powinni być płci męskiej.

James Kottak
fot. Slawomir Bernas/East News

To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź muzyka. W październiku 2019 roku udostępnił post na Twitterze, w którym napisał, że ma dość oglądania reklam, w których widać pary różnych ras. James uznał, że tak nie wygląda rzeczywistość. Później, również za pośrednictwem Twittera, kwestionował istnienie zmiany klimatu. Perkusista zadał pytanie, czy ktokolwiek kiedykolwiek widział kogoś, kto został zabity przez zmianę klimatu. Tym razem Kottak znowu pochwalił się swoją inteligencją za pośrednictwem Twittera.

Były perkusista Scorpionsów twierdzi, że wszyscy przedstawiciele prawa powinni być płci męskiej

3 listopada 2019 roku James Kottak udostępnił na Twitterze post. Jego treść brzmiała następująco:

"

Wszyscy przedstawiciele prawa powinni być płci męskiej... następnym razem, kiedy Twój dom będzie się palił chcesz dostać pomoc 193 centymetrowego siłacza czy 162 centymetrowej drobinki? Jeeez?! Proszę?! "

Iron Maiden
Iron Maiden
Przeczytaj także Nowe gatunki pająków zostały nazwane na cześć Iron Maiden, Scorpions czy Def Leppard

Czytając wpisy muzyka nie wiadomo, czy powinno się śmiać czy płakać. James Kottak gra obecnie z zespołem Kingdom Come. W 2016 roku został wyrzucony ze Scorpionsów, bo nie potrafił poradzić sobie z alkoholizmem. To odbijało się na koncertach kapeli. Perkusista wydurniał się na scenie, a czasami ciężko mu było utrzymać się w pionie.

Zobacz także: Perkusista Motorhead na stałe dołączył do Scorpions

Tagi: Scorpions